Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen nőgyógyász van, aki 18...

Milyen nőgyógyász van, aki 18 alatti tinédzsereket kezel/vizsgál?

Figyelt kérdés
És miket csinál a vizsgálaton?
2011. márc. 7. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:

A legtöbb helyen van gyermeknögyógyász - ott vizsgálnak megfelelöen kiképzett orvosok már egész fiatal lányokat is.

A vizsgálat módja meg attól függ, hogy milyen panaszai vannak a kislánynak, de mindig nagyon óvatosan, hogy ne legyen rossz élmény belöle.

2011. márc. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jobban érezném magam, ha nem férfi, hanem nő vizsgálna.
2011. márc. 7. 22:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne azt nézd, hogy milyen nemű a nőgyógyász! Semmit nem jelent neki a puncid. Ő csak egy ember, akinek az a munkája, hogy gyógyítson. Számára a puncid csak egy "alkatrész".
2011. márc. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb gyereknőgyógyász női orvos. Érdemes keresgélni. Megértem a szorongásodat, én is így voltam a te korodban és én is női orvoshoz mentem, aki egy tündér volt. Aztán ahogy idősödtem, találkoztam férfi orvossal is, aki még tündérebb volt az előzőnél:)
2011. márc. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én eddig 2 gyereknőgyógyásznál voltam, mindkettő nő volt
2011. márc. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer voltam tinédzserek nőgyógyászatán, nagyon féltem előtte, de semmi érdekes nem volt. (A háziorvosom küldött el, alhasi panaszok miatt.) Férfi volt az orvos, anyukám ott volt velem végig, neki is mondtam, hogy jobban örültem volna, ha nő. Közölte velem, hogy a férfi nőgyógyászok sokkal jobban értik a munkájukat, mint a nők, sokkal jobban értenek a szakmájukhoz. Lehet, hogy tényleg így van, nem tudok erről (még) nyilatkozni :D Az viszont biztos, hogy nem csinál semmit ( ha a páciens szűz.) Velem még beszélgetni is próbált előtte, ilyen 'hány éves vagy?' meg 'hova jársz suliba?' meg ilyen hasonló "dokidumák" :D Aztán megnyomkodta a hasam, volt egy ultrahangom és ennyi. Én még szűz vagyok és lehet, hogy a problémánk sem azonos, de parázni nem kell, az a lényeg :D 16/L
2011. márc. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki (:
2011. márc. 8. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!