Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Használtok intim mosót?

Használtok intim mosót?

Figyelt kérdés
Én igen,csak már többször hallottam h nem kell mindennap,meg van úgy h felesleges is:)Véleményetek erről?
2011. márc. 9. 11:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én használok. Nem tudom, használ-e, de gondolom még mindig jobb, mint az erős tusfürdők. :)
2011. márc. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Eddig ahány dokinál voltam, mind tiltotta. Bármit mondanak a reklámok, többet ártanak mint használnak. A lemosók, tisztasági betétek, törlőkendők, illatos wc-papírok miatt van ennyi gombás megbetegedés.

Legjobb a babaszappan.

2011. márc. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Amikor használtam előfordult galiba lent, mióta nem használok, azóta semmi bajom.
2011. márc. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Értem,köszi nektek!Hát akkor lehet h én is abba hagyom,és nem veszek többet,miután ez a flakon el fog fogyni!:)
2011. márc. 9. 12:11
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én használok intim lemosót.

Amikor nem használtam akkor álandóan gombám volt.Az orvosok javasolták,hogy ott ne használjak se szappant se tusfürdőt.Ígyhát maradt az intim lemosó.

2011. márc. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is használok :)

Szerintem nincs vele baj... :D

2011. márc. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem használ(hat)ok intim lemosót, se intim törlőkendőt, ugyanis ezek (is) elősegítették a hüvelygomba kialakulását :S


L 20

2011. márc. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Utolsónak:ezt orvos tanácsolta neked?
2011. márc. 11. 12:03
 9/14 anonim válasza:
Én azóta használok, hogy folyton kiújuló fertőzésem volt, és segített. Lemosót és nedves babapopsitörlőt használok(wc papír helyett). Ami jó a babának, az jó lesz nekem is :)
2011. márc. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én használok Intim Habot,hetente kb 2-3 alkalommal. Nem is kaptam el azóta semmilyen fertőzést!

Szappannal vagy tusfürdővel nem szabad mosakodni odalent, mert az felborítja az intim terület ph-ját!

A tiszta víz sem elég, szóval ha biztosra akarsz menni, szerezz be Intim Habot!

Én évek óta használom!

2011. okt. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!