Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Diane 35 öt szedtem 6 évig....

Diane 35 öt szedtem 6 évig. Most az orvos Jangee-t írt fel! Ez uj gyógyszer! Mik a tapasztalataiktok? Van olyan itt aki hasonlóképp így váltott gyógyszert? Ez is jó pattanások ellen? Mennyi az esélye hogy ujra visszajönnek a bőrproblémáim?

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 08:50
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:

Jézusom, ki írt fel neked 6 évig folyamatosan Dianet??? Maximum 6 hónapig szabad ezt szedni...

Szerintem az lenne a legjobb, hogy most teljesen leállj néhány hónapra a tablettával, hogy lásd, nem okozott-e a Diane maradandó károkat!

2011. márc. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
51%

Most lőném le azt az orvost, aki 6 évig írta neked a Diane-t.

A Diane, ha végigolvasol egy fogamzásgátló összesítőt, külön részen van és mellé van írva,hogy Bőrgyógyászati alkalmazásra, max. 6 hónap. Súlyos májkárosító a hatása, ezért nem is minősül fogamzásgátlónak, nagyon magas a hormontartalma.

Mindegy milyen másikat szedsz, ezek mind javítják a bőr állapotát, de ha nem, akkor más hormon a baj és azt endokrinológussal kell megnézetni.

2011. márc. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
63%
Én 2 évig szedtem Dianét, a nőgyógyászom tovább is felírta volna, csak babát terveztünk. Szerinte akár 10 évig is szedhető szünet nélkül. Endokrinológus végzettsége is van, hiszek neki, nagyon jó orvos.
2011. márc. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
44%
Utolsó vagyok: bocsánat, hogy beleoffoltam.
2011. márc. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:

aha. szóval akkor ha a diane-vel nem volt bajom akkor a youngeeval sem lesz? abban is uhgyan azok a hormonok vannak? csak gyengébbek?

ma voltam vérvételen amugy, várom az eredményt. remélem nincs gáz a májfunkciómmal

2011. márc. 10. 11:04
 6/48 anonim ***** válasza:
Figyi, ha mindenáron tönkre akarod vágni a hormonrendszered, akkor szedjél tovább fogamzásgátlót. De ennyi idő hormonbombázás után tök mindegy mit szedsz...
2011. márc. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
ja és még csak annyi, hogy nekem a dianetól 4 hónap után jött helyre teljesen a bőröm. ha akkor abbahagytam volna a szedését akkor sanszos lett volna hogy teljesen feleslegesen szedem.. ezért nem értem. Rengeteg olyan embertől olvastam hozzászólásokat fórumokban, akik arról számoltak be, hogy a gyógyszer elhagyása után hullott a hajuk, visszajöttek a pattanások. és hogy ez a gyógyszer csak tünetmentesít. tehűt a benne lévő hormonok gátolják a pattanásokat. kérdem én.. ha abbahagytam volna fél év után,, akkor mi értelme lett volna.. nem tudom mi a jobb, minden esetre most váltok, mert féltem az egészségem.
2011. márc. 10. 11:08
 8/48 A kérdező kommentje:

utolsó!

Igazad van, egyetértek veled, de elkezdetem szedni, és mivel soha semmi bajom nem volt tőle( most sincs) ezért az orvosok mindíg azt mondták hogy szedhetem. senki nem tett ellenjavaslatot. mostanáig.

Ügyelek magamra, és az egészségemre, de ebből most nincs visszaút. ha megvonom magamtól drasztikusan a hormont akkor sztem nagyobb gázt csinálok ,mintha folyamatosan egyre gyengébbekre térnék át.. sztem ez lehet talán a megoldás. hogy mindíg eegyel gyengébbet kezdek el szedni.. egy idő után pedig már semmit, és ez pont akkor lesz amikor már esedékes lesz a szülés.

2011. márc. 10. 11:11
 9/48 anonim ***** válasza:
0%
Aztán meg majd nézel, mert nem jön össze a baba az addig szedett mérhetetlen mennyiségű hormontól.
2011. márc. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:

hát elég negatív vagy. és elég lehúzós.

sztem nem csak én vagyok aki világon aki fogamzásgátlót szed....

2011. márc. 10. 11:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!