Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit jelent a folyamatos fehér...

Mit jelent a folyamatos fehér folyás? Ez normális?

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Amíg nem kellemetlen szagú, turószerű, sárga, zöld, vagy fura színű, nem viszket, szúr és fáj, addig nem, nem baj. :)
2011. márc. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tetris ***** válasza:
Pontosan!
2011. márc. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak igaza van. Nekem folyamatosan van fehér folyásom nem telik el úgy nap, hogy ne lenne, ráadásul nem is kevés, elmentem vele nőgyógyászhoz mindent rendben talált. Azt mondta, hogy a sok stressztől is lehet...
2011. márc. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

így van, nekem is van mindig, én minden nap tisztasági betétet használok a higiénia miatt, na meg azért is, hogy ne dobjam már oda úgy anyunak a bugyit, hogy össze van kenve, hogy mossa már ki. De mind1.

Én is megkérdeztem az orvosomat, de azt mondta semmi baj, ameddig nem érzek bármiféle kellemetlenséget, addig oké. Van akinek szinte alig van, van akinek több:)

2011. márc. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha csak fehér vagy átlátszó, nincs kellemetlen illata és nem csíp vagy viszket a puncid, akkor semmi baj.
2011. márc. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Akkor megnyugodtam!:)
2011. márc. 11. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!