Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen hatással van a szerveze...

Milyen hatással van a szervezetére? Mit tegyek? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

A 13 éves lányomat rajtakaptam, hogy falat, krétát, gipszet szóval minden kálcium alapú dolgot fogyaszt. Nagyon aggódom, gondolom ez kálcium hiány okozza, de félek, hogy ez milyen hatással lehet a szervezetére mert elmondta, hogy már nagyon rég eszik ilyesmiket. Főleg a színezékektől félek, mert nem válogat szó szerint bármilyen fal megeszi és azt mondja nem is az íz fontos hanem a rágási folyamat. Krétát és még betont, földet is evett már.

Milyen hatásai lehetnek a szervezetére és mi lehet a megoldás?

Kérlek segítsetek.

Egy ijedt anyuka.


2011. márc. 12. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:

mással fedezze a kálcium szükségletét.vidd el egy kivizsgálásra.

de egyébként biztos,hogy a kálcium miatt csinálja?

nem akarlak megilyeszteni,de az anorexiások is szoktak ilyesmiket csinálni,hogy elnyomják az éhséget.

2011. márc. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez már nem naiv válaszolókra, hanem orvosokra tartozik! Vigye el orvoshoz a lányát, ő majd biztosan megoldja a problémát!
2011. márc. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Biztosan nem azért eszi, mert amúgy nagyon sokat eszik, jó étvágya van szeret enni és csinos is szóval nem ez a probléma.

De szerintetek lehet vmi baj belőle? Úgy értem én már annyira túlreagáltam, hogy arra is gondoltam nem kezdeményezhet ez vmilyen daganatot a gyomorba vagy ilyenek :-s

2011. márc. 12. 11:11
 4/6 A kérdező kommentje:
El fogom persze. Csak gondoltam kiírom, hátha volt,van vkinek ilyen problémája és tudna kicsit informálni
2011. márc. 12. 11:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Akár van kalcium hiánya, akár nincs, amit csinál, nem természetes.
2011. márc. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vegyél neki kalcium pezsgőtablettát.
2011. márc. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!