Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen hatással lenne egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hatással lenne egy abortusz egy 15 éves lány szervezetére?

Figyelt kérdés
Szenvedne-e maradandó károsodást? Lehetne-e még gyereke? Aki f*szoskodni akar az ne válaszoljon!!!!!
2009. okt. 30. 10:28
 1/9 anonim válasza:
100%
Az biztos, hogy nem egészséges 15évesen abortusz. Viszont ismerek egy nőt, akinek 16évesen volt abortusza, most 40 évesen pedig már 2 gyönyörű, egészséges lánya van. :)
2009. okt. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Egy felnőtt nő szervezete is csak kétszer-háromszor tud elviselni egy abortuszhoz hasonló sokkot (felborult hormonháztartás, stb). /A bunkóságok ide jönnének, de nincs se időm, se kedvem bunkónak lenni/
2009. okt. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
próbáld ki
2009. okt. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem egészséges, de ha már megtörtént a baj, akkor vállalni kell, hogy abortuszod volt! Viszont jó tanácsként mondom, ne mond el senkinek, mert csak kibeszélnének és röhögnének a hátad mögött! A hormonháztartásod fel fog borulni, sajnos tudom miről beszélek, mivel nekem azóta nem rendszeres a menstruációm mióta volt egy abortuszom! :( / Ez nekem 14 évesen volt! / Maradandó károsodás a lelkedben lesz, nagyon nehéz feldolgozni... :( Gyereked pedig nem tudom, hogy lehet-e majd, de én később szeretnék! :)

Egy 23 éves lány...

2009. okt. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
kevésbé lenne káros mint gyerekként szülni egy gyereket és tönkrevágni vele az életét. lehet hogy később nehezebben fog tudni teherbe esni vagy egyáltalán nem is, nagyobb a vetélés és a méhen kívüli terhesség kockázata is egy abortusz után. ezért szokás védekezni ha már a szexhez nagylány. a faszoskodást meg tűrd el ha hülye voltál, vagy akkor tedd fel a kérdést az orvosodnak, ne egy névtelen fórumon.
2009. okt. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
ha cigány vagy lesz még sok az életedben mire 17 is leszel egyáltalán
2009. okt. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Valaki szenved maradandó károsodást,valaki nem.De hogy sem a testének,sem a lelkének nem használ,az biztos.De még mindig jobb,mint gyerekként gyereket szülni a szülőknek.Mert ugye eltartani nem tudja.
2009. okt. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem értem, mért nem lehet gumival csinálni...
2009. okt. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok cigány. Nem nekem lenne. Gumit midnig használunk. Valószínű nem is kell az abortusz, mert nagyon kicsi az esély rá, hogy teherbe esett. Csak kiváncsi voltam, azér kérdeztem itt. Máshol nem tudok ilyenről olvasni. Abortusznak erről a részéről nem sok minden van a googlén. Köszönöm az eddigi válaszokat, jó részük hasznos volt.
2009. okt. 30. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!