Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ilyenkor mit tehetek?

Ilyenkor mit tehetek?

Figyelt kérdés
Holnap elvileg kéne tallkoznom valakivel, de megjött már 3 napja. Elég erős a vérzésem és sokáig szokott tartani. Ma úgy vettem észre, hogy kevesebb jött mint szokott ezért azt feltételezem, hogy holnap hátha már csak kevés lesz. Viszont van egy kis gondom. Tegnap költöztem és a sötétebb nadrágaim stb. a másik házban van még. Össz-vissz 2 kevés nedvszívú képességű betétem van még. Jelenleg ami a legsötétebb nadrágom (már ha lehet annak nevezni) az egy sűrűn mintázott nagy foltokkal teli leopárd vagy valami olyasmi mintás vékony cicanadrág.
2011. márc. 13. 22:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Holnap elmész boltba, és veszel nagyobb betétet/tampont.

Ha nincs semmi nyitva a közelben, akkor bepróbálkozhatsz a gyógyszertárban (nem tudom ott kapható-e betét).

Ha nem találsz boltot, akkor kérsz anyukádtól, barátnődtől betétet.

2011. márc. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A boltok ma még nyitva vannak, főleg az élelmiszerboltok, áruházak. Elmész a közeli boltba, veszel tampont vagy betétet és probléma megoldva!

15/L

2011. márc. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!