Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a gond? (tovább lent)

Mi lehet a gond? (tovább lent)

Figyelt kérdés
15,5 vagyok kb 1,5 éve menstruálok utoljára december elejére emlékszem h megjött azóta nem tudom h megjötte mert elfelejtettem felírni és nem emlékszem. azonban pár hete nagyobb a hasam de már máskor is volt ilyen, gondolom azért mert zsíros ennivalót ettem. és nem tudom h miért nem jött már meg. kb. 1 hete van fehérfolyásom is.
2011. márc. 14. 19:32
 1/6 A kérdező kommentje:
február elején mikor megkellet volna jönnie akkor beteg voltam, akkor lehet ez miatt nem jött meg? januárra viszont nem emlékszem:/
2011. márc. 14. 19:59
 2/6 peti4000 válasza:

Pasi vagyok úgyhogy ne vedd készpénznek amit írok, de betegség miatt aligha maradhat el max késhet szerintem.

Valószínűbb, hogy valami betegséget vagy fertőzést szedtél össze.

Ha szűz vagy még vagy nincs párod terhes nem lehetsz!!!

2011. márc. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Akármi is a baj beszéld meg édesanyáddal. Ő majd tudja hogy hogy kihez kell fordulni.
2011. márc. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
mindenképp menj el nőgyógyászhoz ilyenekkel nem szabad játszani!! ha csak az tart vissza hogy félsz, az nem baj mert ha még szűz vagy komolyan úgy se fog hozzádnyúlni.
2011. márc. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Összefogás ***** válasza:

Elképzelhető, hogy kisbabát vársz.

Feltétlenül beszélj édesanyáddal, és fordulj nőgyógyászhoz. Légy pontos, ezentúl ezentúl ha megjön a menzeszed, még aznap jegyezd fel a naptárba. Ez a Te érdeked.

2011. márc. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

de már megjött szóval megnyugodtam

2011. márc. 20. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!