Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Súlytartás, de ma nem úgy...

Súlytartás, de ma nem úgy jött ki ahogy gondoltam, holnap ha folytatok mindent tovább ahogy eddig akkor nem lesz gond a súlyommal?

Figyelt kérdés

reggeli:

10dkg zabpehely vízzel felfőzve hozzá egy pohár joghurt (120kcal)

tízórai: 2 szelet teljes kiőrlésű kenyér+kígyóubroka+1szelet sovány mozzarella sajt, 1 sz csibesonka


ebéd: egy tányér-2merőkanál zellerkrémleves+2 db húsgombóccal (rizs+darált sertéshús+fűszer)


uzsonna 1 db zöld alma kis fahéjjal


vacsora kb 25-30 dkg félzsíros túró 4 db paradicsommal


160cm 50 kilos vagyok súlyt szeretnék tartani


2011. szept. 23. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Kicsit kevésnek tűnik. Pontosan persze nem tudnám megmondani, ez összesen hány kcal, azt pláne nem vágom, hogy neked mennyi kell a súlytartásodhoz, azt a korod, nemed, fizikai aktivitásod is nagyban befolyásolja. Összetételre egyáltalán nem rossz étrend, persze hús még nem ártana, és mennyiségre szerintem több kéne.


A lényeg, hogy egy nap semmit nem ront el, akár aluleszel, akár túleszel a szükséges energiabevitelhez képest. A többségnek vannak "ez most így jött ki" napjai (időhiány, betegség, ünnepek, étvágyváltozás, utazás, stb). Ha rendszeressé válik valamelyik tendencia, vagy egyoldalúvá a táplálkozás, akkor lesz csak probléma. Nyugi.

2011. szept. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hopp, most látom, 10 deka az zabpehely és nem 10 gramm... oké, így valószínűleg nem lehet vészesen kevés. :) A többire (egy napos kilengés) az áll, amit írtam az előbb.
2011. szept. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 erzo válasza:
Egyél mindenből ami jól esik csak keveset lefekvés elött 3 órával fogyaszd el a vacsit és mozogj többet minden nap minimum 1 orát!!Nem csak megtartod a súlyod hanem fogyni is fogsz:))))))))
2011. szept. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!