Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagy gyerek, ikrek vagy...

Nagy gyerek, ikrek vagy többszörös szülések (hüvelyi úton) után mennyire maradtatok tágasak? Mit tettetek ellene?

Figyelt kérdés

Engem eléggé zavar a szexben, hogy nagyon kitágultam. Pedig már két éve, hogy szültem. Nagyon zavaró. Ráadásul kellemetlen, hogy az együttlét alatt borzalmasan "fel tud pumpálni" a férjem. Azelőtt ilyen nekem nem volt. Szeretkezés után eléggé kiábrándító, amikor távozik belőlem a sok levegő.... :-((((

Ti mit tennétek?


Ezt a kérdést talán szex témakörhöz kellett volna írnom, de azt a kategóriát jelenleg inkább 18 év alattiak használják.

Itt értelmesebb válaszokat várnék, hálás köszönettel.


2011. márc. 14. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos csak ötletem van: esetleg hüvelyplasztika?
2011. márc. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt hiszem van egy plasztikai műtét (helyreállító) amit fizet a tb. De csak az utolsó gyerek után lehet kérni. Remélem, jól tudom!
2011. márc. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%

tornáztatod a hüvelyed?

ha igen menyire gyakran és mennyi ideig?


ha nem,akkor miért csodálkozol h tág maradtál?

2011. márc. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Kedves 3-dik! Ha nem tudsz jóindulatból szólni,akkor ne tedd!A kérdezőnek mások tapasztalatára,segítségére lenne szüksége.és nem kioktatásra!na de erről ennyit...


Én 9 hónapja szültem elég nagy babát(4,40)hüvelyi úton,és bizony én sem maradtam ugyanolyan utána.addig -addig keresgéltem,míg meg nem találtam a Kriston Andrea intimtornáját,és a módszer tényleg beválik,csak kitartás kell hozzá! A hüvely tényleg egy izomzat.és szerencse ezért lehet edzeni is!Ha csinálod,2-3 hónap és olyan leszel mint voltál!Remélem segítettem!

2011. márc. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is az intim tornával "szedtem újra össze magam". Nem megy egyik napról a másikra, kitartóan kell végezni a gyakorlatokat, de az a jó benne, hogy szinte bárhol, bármilyen helyzetben csinálhatod, ha épp ott és akkor jut az eszedbe, senki nem fogja látni, hacsak nem grimaszolsz az erőlködéshez :=)

Fel a fejjel!

2011. márc. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves Negyedik! Köszönöm a jóindulatodat, a harmadikét már nem.

A helyzet az, hogy én a harmadik szülésem után vagyok, amiből mindhárom gyerkőc jóval 4 kiló feletti volt. Kriston Andrea tornáját, már az első gyerek után csináltam, akkor még használt, most már alig-alig javult a szülés utáni helyzet tőle. Muszáj javítanom a helyzeten valamit, mert magától nem fog, a házasságom pedig ezen a téren is fontos számomra.


A hüvelyplasztikáról mit tudtok? Valakinek esetleg tapasztalata?

2011. márc. 14. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!