Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tünetileg hogy kezelhetném a...

Tünetileg hogy kezelhetném a "felfázásom"?

Figyelt kérdés
Valamilyen húgyúti fertőzést kaptam, gyakori vizelési inger, fájdalmas pisilés, fáj a hasam, derekam, most már véres is volt a vizeletem. Tegnap este kezdődött. Tippek a fájdalom ellen?
2011. márc. 16. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Erősen sós-kamillás ülőfürdő, meg kamillát ihatsz is, jót fog tenni...

egyébként ülőfürdőbe tehetsz még keserűsót is egy kis plusznak, az is segíthet.

2011. márc. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem menj dokihoz, antibiotikumot fog írni, attól hamar (néhány óra) elmúlik.
2011. márc. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Te csak annyit tehetsz, hogy sokat iszol. Mindenképpen menj orvoshoz.
2011. márc. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Dokinál voltam ma, kaptam kétféle gyógyszert, mindkettőt este kell bevenni. Remélem azok használnak, mert elég kellemetlen érzés.
2011. márc. 16. 17:42
 5/9 anonim ***** válasza:

biztos jó lesz a gyógyszer amit felírtak..ezen kívül nekem még azt javasoltam a dokim mikor sokszor húgyúti fertőzésem volt...hogy a tangáról térjek át francia fehérneműre...

és igyak sokat hogy ki jöjjenek a bacik...+ kamillás forró ülő fürdő..ha csak tusolótok van akkor egy nagy lavorba csinálj kamillás vizet

2011. márc. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Tangát nem hordok, csak nagyon ritkán, havi 1-2 alkalommal. A fürdővizet mindjárt kipróbálom, van kádunk. Remélem segít, mert nagyon fáj. Most kamillateát iszok.
2011. márc. 16. 18:29
 7/9 anonim ***** válasza:
inni, inni, inni + sok C-vitamin, a felesleg vizelettel ürül és utáljál a bacik
2011. márc. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
akkor igyál sokat, főleg teát (és abból is vizelethajtósat :P, ha van)
2011. márc. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem rendszerint menzesz után jött elő és rájöttünk a dokival, hogy túl alaposan törölközök menzeszkor (mindig egy nedves törlővel is át szoktam törölni magam) és "felnyomtam" a húgycsőbe saját magamnak szövetfoszlányokat és az gyulladt be.

Úgyhogy óvatosan!

2011. márc. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!