Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sokszor előjön a felfázásom,...

Sokszor előjön a felfázásom, most fáj is az alhasam, ma is meg tegnap is. Mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Ennek lehet köze a méhnyakrákhoz?? Most pl. nem kell pisilni mennem gyakran!
2011. jan. 30. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:
baktériumok okozzák, semmi köze a méhnyakrákhoz....kezeltesd ki magad rendesen és nem fog előjönni
2011. jan. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi..hát remélem...most megnyugtattál!
2011. jan. 30. 12:21
 3/9 anonim ***** válasza:
miért nem mész orvoshoz? + rengeteg jó citromos cickafarkfű v kamillatea, legalább 3,5-4 liter/ nap
2011. jan. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igyál nagyon sokat, tartsd melegen a lábaidat, és a derekadat is! Ha már felfáztál, akkor pedig igyált tényleg nagyon sokat, az kicsit átmos. Kellemetlen, így ne a munkahelyeden kezd, de használ! :)

Illetve ha sokszor előjön akkor természetesen irány a nőgyógyász nehogy valami komolyabb szövődményei is legyenek!

2011. jan. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha sűrűn vagy felfázva szedj tőzegáfonya kapszulát,ez védi a hugyutakat.Igyál sokat ahogy a többiek is javasolták,a cickafark és a zsurló fertőtleníti a hugyutakat.
2011. jan. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!! Szedek tőzegáfonyát,sokat iszom,de mindenképp elmegyek dokihoz!!
2011. jan. 30. 14:33
 7/9 anonim ***** válasza:

A tőzegáfonya tényleg jó én is azt szedem, de ha még nem voltál urológus szakorvosnál ezzel a problémával mindenképpen el kell menned, hogy vizelettenyésztést végezzen és kivizsgálja a hólyagodat. Sajnos ez egy nagyon kellemetlen betegség és nem akarlak elkeseríteni, de ha ilyen sokszor előjön, véglegesen sose szabadulsz meg tőle. Te magad megtehetsz pár dolgot, hogy megelőzd, de ha elő akar jönni, elő fog! Leírok ezek közül párat, én évek óta bajlódom ezzel, ha ezeket betartom, többé-kevésbé megkímél ez a rémes betegség:

1. ha kicsit is hűvösre fordul az idő, akár nyáron is, zárt cipő meleg zoknival, réteges öltözködés, derekad sose legyen kint! Télen ha 2-3 fok alá megy, vastag harisnya, kombiné blúz, felső alá, nadrágba tűrve, derekat védő pulóver.

2. rendszeres tőzegáfonya szedés, C-vitamin pótlás

3. nyáron ne járj standfürdőbe, tiszta baktériumtenyészet, ami a hólyaggyulladást okozza. Csak természetes vizek, tenger!

4. engem a nőgyógyász meg az urológus örökre eltanácsolt a tamponhasználattól, az is előhozhatja

5. szex előtt után pisilés és altesti mosakodás!

2011. jan. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!! Először nyáron jött elő,úgy,hogy már be is pisiltem kicsit:( ciki,nem ciki,de ez van:( :( nyár óta már 2-3sor is előjött,de akkor nem ilyen durván,nyáron szedtem rá szumetrolimot, azt hittem elmúlik! de mégsem, lehet jobban fel kell majd öltöznöm,

A rendszeres tőzegáfonya szedésétől nem jön elő a felfázás??

Én is mindig tampont használok és azt veszem észre,h amikor beteg vagyok,akkor mindig fáj a fejem,lehet az va tampontól??? :(

2011. jan. 31. 15:46
 9/9 A kérdező kommentje:
És amúgy az urulógusi vizsgálat milyen?? fájdalmas??
2011. jan. 31. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!