Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tökéletes vérkép mellett is...

Tökéletes vérkép mellett is lehetek aids-es?

Figyelt kérdés
barátom régen mondta,amikor furán érezte magát,hogy jajj aids-es vagyok..ekkor nagyon megijedtem...mondtam neki,hogy az beb*szna...erre olyan választ adott,hogy sose lehet tudni,még nem vizsgáltatta ki magát. 3 éve történt vele az első aktus. Én most voltam sima kórházi vérvételen,és tökéletes volt az eredmény.Sehol semmilyen eltérés,még egy vacak vitaminhiányom sincs. Régebben a vasam nagyon alacsony volt,mostanra normalizálódott.3 év után már romlania kellene az immunrendszeremnek egy kicsit nem?Tehát mittudomén itt -ott eltérések....fehérvérsejt,vörösvérsejt eltérések..tudom,hogy évekig is tünetmentes lehet,de kérlek válaszoljatok nagyom félek !! Teherbe is estem tőle,amit sajnos el kellett vetetnem. Csak egészséges nő eshet teherbe ugye?
2011. márc. 18. 06:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ez szerinted egy komoly gyanú? HA azt írja a kérdező hogy fűvel-fával szexelt, és úgy gondolja aids-es, akkor nem küldi senki véradásra. Amúgy semmi nem történik akkor sem ha elmegy. Nem kerül be a vér sehová, mert eleve bevizsgálják.

Mit gondolsz hányan mennek úgy, hogy lövésük sincs hogy betegek lehetnek.

2011. márc. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ez a véradós dolog sajnos ez így nem egészen igaz. Van egy nagyon rövid időszak a fertőzés után (néhány hét) amikor nem mutatja ki a teszt.


ÁNTSZ-be elmenni és ott megcsinálják a tesztet BP-en pl fizetősen 1 nap alatt megvan az eredmény.

2011. márc. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Elmentem tesztre,nemvagyok az:DAmúgy énsem gondoltam ,hogy komolyan gondolta amikor mondta,csak elkezdtem gondolkozni és beparáztam:Dkösz a válaszokat.
2011. ápr. 11. 10:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!