Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Viszket a kulso nemiszervem....

Viszket a kulso nemiszervem. Mit tehetnek? Keptelenseg orvoshoz mennem!

Figyelt kérdés

Valoszinuleg osszeszedtem valamilyen betegseget es iszonyatosan viszket a kulso resze. Orvoshoz nem tudok elmenni, mert kulfoldon vagyok es nem beszelem a nyelvet. Tolmaccsal erdekes lenne... Van valamilyen hazipraktika ilyenre? Volt mar ilyenem, de akkor nem igazan foglalkoztam vele! Nagyon fontos lenne a valaszaitok. Meg soka van mire haza jutok.

Koszonom!


2011. márc. 21. 21:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

És ha szótárból, neten, webes fordítóval megnéznéd azt a pár mondatot, amivel el tudod magyarázni? Szerintem nagyjából azért megértenék mi a gondod.

(És csak kíváncsiságból, ha egy mukkot sem tudsz azon a nyelven, akkor hogy tudsz ott létezni? Hogy dolgozol? Hogy mész boltba, stb?)

2011. márc. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Milyen nyelvterületen vagy? Hátha tudok neked segíteni, a neten keresni vény nélküli kenőcsöt, azt felírod egy papírra és kiváltod a patikában.

Én is így csináltam Franciaországban, mert nem tudtam orvoshoz bejutni (a nyelvet beszélem).

2011. márc. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%
Vakargasd!
2011. márc. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem csak a nyelv miatt nem tudok orvoshoz menni, hanem a korulmenyek. Pakisztanban vagyok egy baratomnal, de sajnos alig ertjuk egymast, mert nem beszel jol angolul. Keptelenseg lenne elmagyarazni neki, hogy mi a bajom, de meg ha meg is ertene se mondanam el, mert nem vagyunk olyan joban. Patikat itt meg hirbol sem hallani.

Ezert vagyok ilyen kenyelmetlen helyzetben. Tudom butasag volt ide jonnom, de mar csak 1 honap es megyek vissza Magyarorszagra!!! :) Annyi idot nem fogok kibirni ezzel, mert elegge faj es viszket.

Egyebkent itt urdu nyelven beszelnek, amit a Google-fordito nem surun tud leforditani. :D

Azt olvastam itt az oldalon, hogy a Canesten krem nem jo ra, mert meg nagyobb bajom lehet tole. Az van nalam esetleg az jo lehet?

2011. márc. 21. 22:19
 5/13 anonim válasza:
Pimafucin esetleg, de a fene tudja. De csak kívül viszket? Ez elég fura, mert általában befelé is terjed ha gomba. Vagy mi ez...
2011. márc. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hát más esélyed úgy tűnik, nem nagyon van, úgyhogy próbáld ki. Amúgy nem értem, miért szidják, nekem mindig segít (gyógyszerektől szokott gombám lenni, meg mosószertől), sőt a nőgyógyász is ajánlotta már.


Pakisztánba meg pont az ilyen dolgok miatt a lábam se tenném be.

Mi az, hogy nincs patika? Levegőt sem mernék úgy venni...

Amúgy nem tudom, milyen minőségben "barátod" az, akiről írtál, de nem lehet, hogy tőle?... Mert tudod, akkor vigyázz.

2011. márc. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
De szerintem próbáld meg a canestent.Nem lesz tőle semmi bajod.
2011. márc. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem erzem, hogy belul is viszketne. Meg szerencse...
2011. márc. 21. 22:23
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem fekudtunk le, ha erre celzol...
2011. márc. 21. 22:25
 10/13 anonim ***** válasza:
OK, csak a biztonság kedvéért mondtam, nem sértésnek szántam :) Szerintem nyugodtan próbáld meg a Canestent. Amúgy sajna a tünetmentesség a hüvelyen belül nem jelenti azt, hogy ott nincs jelen a gomba, de legalább a tüneteket csillapíthatod, és akkor kibírod hazáig. És akkor itthon doki!
2011. márc. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!