Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aggódnom kellene vagy várjak...

Aggódnom kellene vagy várjak még pár napot?

Figyelt kérdés

Februári menstruációm egy héttel hamarabb jött meg, mint a várt, annak ellenére, hogy mindig 27-30 naponta szokott. Most pedig késik már egy hete. Nem tudom mi lehet az oka, de kicsit aggódom, mert nem szokott ez előfordulni.

Olvastam vmilyen egészségügyi magazinban, hogy a rendszeres szexuális élet hatással van a menstruációra, rendszeresebb lehet tőle. Na ez nálam nem nagyon van meg mostanában. Hosszú kihagyás után január végén voltam együtt vkivel.

Hozzá tartozik a történethez, hogy február eleje óta aktívan sportolok, heti 4x másfél órát, az étkezésemre is nagyon odafigyelek, nem úgy, mint azelőtt. Egyetemista vagyok és elég húzós ez a félévem, hétfőtől csütörtökig szinte mindennap reggeltől estig bent vagyok és óráról órára rohanok.

Esetleg a sok elfoglaltság, fáradtság és stressz vagy esetleg a rendszertelenség beleszólhatott annyira, hogy így jön meg?Vélemény?

Köszi a válaszokat!


2011. márc. 23. 22:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Elvileg az az alapszabály, hogy 2 ciklust ki kell várni, ha mindkettő abnormális valamilyen szempontból, akkor kell nőgyógyászhoz menni.
2011. márc. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!