Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 29 éves kétgyermekes anyuka...

29 éves kétgyermekes anyuka vagyok. Egyszerüen semmi kedvem hónapok óta a szexhez. Mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés

Lehetséges a fáradtság,esetleg a fogamzásga´tló???

Vagy bennem változott valami?Már a 2.terhesség alatt sem kívántam,viszont szülés után egyáltalán.Szerintem ez nem normális.Nagyon fáradt is vagyok.Már 2 éve nem volt egy kialudt éjszakám....

Normális válszokat kérnék.....Ha valaki kötözködni,kritizálni szeretne inkább ne írjon!!


2011. márc. 31. 07:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet a fáradtság is! A gyerekeket szoktasd rá,hogy éjjel aludjanak,akkor te is tudsz aludni! Időnként hagyd őket a mamákra,és menj el kikapcsolódni. Csináljatok közös programokat a férjeddel. Ne várd meg,amíg a férjed máshol keresi a szexet! Ez a gyerekeid érdeke is!
2011. márc. 31. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Âz a gond,hogy mamák messze vannak......

A kicsit meg még szoptatom.....

2011. márc. 31. 07:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Az LTH (lactotrop hormon vagy prolactin: tejelválasztást serkentő hormon) szülés után termelődik nagy mennyiségben, ami rontja az emlékezést, és nagy mértékben gátolja a szexuális magatartást. Az a célja, hogy a szülés alatt átélt traumát ne úgy fogd fel, mint fájdalmas eseményt, és vállalj még gyereket. A szexuális magatartás gátlása is hasonló célokat szolgál: a tested még nincs kész egy újabb terhességre. Idővel tompul, majd elmúlik a hatása. De teljesen normális!
2011. márc. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tutti a fáradság okozhatja, és a hormon háztartásod. Sajnos nekünk nöknek nem mindíg könnyü, nagy dolgokat produkál velünk a szervezetünk. De valamilyen megoldást muszály lesz találnod, föleg ha már a férjed hiányolja a szexet(ilyenkor történik meg, sajnos hogy félrelépnek). Gondolom nem szopizik olyan gyakran a kicsi sem már, hogy egy 1/2 órára összebújhass a pároddal. Ha viszont semmi kedved hozzá, akkor is állj pozitívan hozzá, ez mindannyiatok érdeke, mellesleg van egy mondás is : "Evés közben jön meg az étvágy"
2011. márc. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Raffi ***** válasza:

Hány éve vagytok házasok? Nem a férjedben van a hiba? Más férfitól is idegenkednél?

Nem kötekedésből kérdezem, hanem tapasztalatból. Az előttem szólóknak is igazuk van, de azon felül lehetnek ezek is okozói. "Ingerszegény környezet" mert ami nincs, az nem is hiányzik.

2011. márc. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

13 éve vagyunk együtt,ebböl 5 év házasság.

A férjemben is van annyi hiba mint bennem.A szexet ö szeretné.Igaz sokkal sürübben mint én.....

Csak a hozzáállás.

2011. márc. 31. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!