Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez egy érési folyamat, vagy...

Ez egy érési folyamat, vagy egyszerűen meghülyült?

Figyelt kérdés
14/F vagyok, és az egyik barát-bnőm egészen nyárig teljesen normális volt. Tudom, hogy kb. mikor jött meg neki először, és másfél hónappal ezután teljesen megváltozott. Engem elhanyagolt, és folyamatosan a bnőivel lógott. Ezután beleesett egy tipikus "rosszfiúba", és most is eléggé fura a viselkedése. Már nem vagyunk barátok. Köszönhetően ennek a dolognak... Én viszont szeretem, mert nagyon jó haver, és ő is mindig kitartott mellettem. Ami most vele történik az normális, vagy egyéni probléma? És ha normális, akkor mi fog történni ezután? + lehetünk még barátok?
2011. szept. 7. 19:12
 1/3 anonim válasza:
100%
Nyugi, ez teljesen normális. Előbb utóbb megint normális lesz. Nem tehetsz mást, csak várhatsz. Ha közbe akarnál avatkozni, lehet, hogy megutálna.
2011. szept. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor már mind1..
2011. szept. 7. 19:34
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért emeltem ki, mert aki esetleg tudna javasolni valamit, amivel így sem fog elfelejteni, hogy 'hahó, itt van egy ember aki a barátod', az legyen szíves írjon!
2011. szept. 9. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!