Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy egyszerűen...

Lehetséges, hogy egyszerűen kimaradt a menzeszem?

Figyelt kérdés
2,5 hete kellett volna megjönnie, azóta semmi, viszont terhességre utaló jeleket se veszek észre magamon (ahogy utána néztem a mellfeszülés, íz/illat érzékenység, reggeli rosszullétek). Vagy ezek még később jelentkeznének, és lehet, hogy mégis terhes vagyok? Azért nem vettem tesztet eddig, mert eszembe se jutott, hogy az lehetek. A ciklusom nagyjából már beállt, ilyet már régen (legalább másfél éve) nem csinált, hogy elmaradt a vérzésem.
2011. ápr. 28. 18:04
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

Lehetséges. De ilyen esetben mindenképpen tesztet kell csinálni, ha élsz nemi életet.

Mivel védekezel? Nm szedsz fogamzásgátlót?

2011. ápr. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Arról esetleg tudni valamit, hogy volt e az elmúlt 1 hónapban védekezés nélküli szex, ahol a férfi belül ment el??
2011. ápr. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Nem fogyóztál mostanában? És nem védekeztek? mert akkor nem félnél a terhességtől
2011. ápr. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:

Nekem már volt többször is, hogy kimaradt!

20/L

2011. ápr. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Nem szedek fogamzásgátlót, valamiért tartok tőle. Csak óvszerrel védekezünk, egyetlen egyszer szakadt ki és azt észre is vettük, nem volt belőle baj. Van, hogy óvszer nélkül kezdünk szexelni, de mikor érzi a barátom, hogy előváladék van, akkor egyből felveszi, és amikor ovulációm következik, valamint utána már az aktus elejétől használunk óvszert. Bennem még sosem élvezett el, megszakítással sem védekezünk, csak nagyon nagyon ritkán (mostanában nem volt ilyen).
2011. ápr. 28. 18:11
 6/33 anonim ***** válasza:

Azért ezt így bajosan lehet védekezésnek nevezni. Ha több menetet csináltok, akkor az előváladékban is lehet spermium, azt meg nem érzi a barátod, hogy na most éppen el fog csöppenni egy csepp...honnan érezné?


Ráadásul a spermiumok megfelelő körülmények között, mint ami benned is van a hüvelyen belül, akár napokig elélnek, így a "naptármódszered" se lehet biztonságos. Szerintem vegyél tesztet!

2011. ápr. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
A terhesség jelei nem mindenkinél mutatkoznak egyből az elején...amúgy.
2011. ápr. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Ha több menet is van, akkor mindig védekezünk, tudjuk, hogy lehetnek benne spermiumok, de az első menetnél mindig érzi, hogy mikor van előváladék, azt mondta nagyon fura érzés, és tényleg tudja, hogy mikor van. Veszek majd tesztet akkor, de bízom benne, hogy semmi baj nincs.
2011. ápr. 28. 18:15
 9/33 anonim ***** válasza:
Ha terhes is vagy, az se baj. Rossz ez a megközelítés mostanában, hogy baj. Persze felelőtlenség, de ha megtörténik, akkor vállalni kell a következményeit.
2011. ápr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Kíváncsi leszek mit mutat a teszt. Holnap veszek, szombat reggel pedig megcsinálom. Köszi a válaszokat. Amúgy nálam bajnak számít ha 17 évesen teherbe esek. Igaz mire megszülném 18 lennék, de idén és jövőre is érettségizek, fiatal vagyok, nem egy gyerekkel akarok még foglalkozni, még ha az anyagi hátterem meg is lenne hozzá, meg a párommal is 3 éve együtt vagyunk. Biztos, hogy elvetetném, viszont lelkileg összetörnék benne, ezért reménykedek nagyon, hogy nem lesz ilyen következmény...
2011. ápr. 28. 18:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!