Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lány vagyok, és pár napja...

Lány vagyok, és pár napja viszket a nemiszervem, ha pisilek, csípi ott azt a területet. Miért viszket a nemiszervem?

Figyelt kérdés

Gombás fertőzés, felfázás? Vagy egyszerűen megvághattam magam a borotvával, és emiatt fáj?

Kellemetlen szag mitől múlik el? Naponta 2x zuhanyzok, intim mosakodó gélt használok. Napközben, pl. suliban érdemes lenne intim törlőkendőt használni wc papír helyett? Vagy irány a nőgyógyász?

18 éves vagyok és 2 hónapja nem éltem szexuális életet (nincs kivel, gondoltam leírom, mielőtt valaki azt gyanítaná, hogy elkaptam valamit).


2009. febr. 26. 23:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A Canesten recept nélkül kapható, de ebből kifolyólag nem olyan erős, így lehet, hogy nem lesz elég, de kipróbálhatod. Egyébként csak úgy megjegyezném, hogy BP-n éppen ugyanolyan vagy még sokkal rosszabb a kórházak helyzete. Ahol szültem pl. nagyon elit helynek van kikiáltva, mégis tele van kisebbségiekkel, mint a többi is. A nőgyógyászat már csak ilyen terület, mivel a romáknak ált. jóval több gyerekük van. Én a helyedben nem az 5 ezer forinton spórolnék, ha az egészséged múlik rajta. Ha ennyire zavaró a problémád, jó lenne megoldani.
2009. febr. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!