Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért ennyire görcsöl ha megjön?

Miért ennyire görcsöl ha megjön?

Figyelt kérdés
Menstruáció első napján, és megy a hasam is ráadásul elég kellemetlen az ágyból is alig birok kilkelni az a fájdalom meg szédülgés..suliba sem birok elmenni gyakran összeesek meg elfehéredek a gyengeségtől...:S 21.L
2011. ápr. 7. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Beszélj nőgyógyásszal! Állítólag az apranaxot alőtte pár nappal kell elkezdeni szedni, és akkor nem fog fájni.
2011. ápr. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ilyen problémáim, nekem semmien gyógyszer nem sigített idáig. Ha melegen tartod csökken a fájdalom. Én azt figyeltem meg, hogy hogyha többett késik jobbban fáj.
2011. ápr. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Érdemes megnézetni gyógyásszal, hogy kizárják az endometrózist (keress rá neten). És szedj vasat, ha szédülsz, mert valszeg sok vért vesztesz. De lehet, hogy semmi bajod nincs és ilyen lesz, amíg pl. nem szülsz. :( Nekem a Nospa Forte és az alkohol vált be... pedig egyébként sosem iszom.
2011. ápr. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sokkal egyszerűbb és biztonságos módja is van hogy ne fájjon. Nem a tünetet kell elmulasztani, ami jelen esetben a nagy fájdalom, hanem az okát kell megszüntetni.

Sok esetben a folsav hiány az ok, van akinél kalcium,magnézium-hiány miatt fáj a pocak. Keressetek rá a neten a ténylegesen szükséges mennyiségeket tartalmazó multivitamin-készítményekre, mondjuk a dr Lenkei vagy a Vitaminkirály oldalon, és tudtok választani magatoknak megfelelő terméket.

Vitaminokat, ásványi anyagokat ma már mindenkinek ajánlatos szednie, mert az élelmiszerek rossz minősége miatt már nem jutunk hozzá ahhoz a mennyiséghez ezekből a létfontosságú anyagokból, amire a szervezetnek alapvetően szüksége lenne. Folsavból egy nőnek ajánlatos minden 3. vagy 4.nap egy db.1000mikrogrammos kapszulát bevenni, így megszabadulhat a görcsös fájdalomtól, és nem utolsó sorban sok meddőnek kikiáltott hölgy is ennek köszönheti a gyermekáldást.

A legideálisabb megoldás az lenne, ha multivitamint szednétek, mert abban benne van mindenféle vitamin és ásványi anyag ami alapban szükséges.

2011. ápr. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Állítólag rövidet kell ebben az időszakban inni.

Nagyon bevált...

2011. ápr. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát alkohol kilőve azt nem...vitaminoknak utánanézek köszi
2011. ápr. 12. 15:47
 7/8 ManóÓócska válasza:
Nekem is ugyanez van.. elmentem nőgyógyászhoz és ő vmi oylat mondott h intenziv a peteérésem és azért fáj, elméletileg ez jó, de mivel elég elviselhetetlen és semmi nem használ irattam fogamzásgátlót,.. elvileg csökenti a fádalmat
2011. ápr. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
és csökkentette?
2011. ápr. 12. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!