Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A pisimben fehér valamik...

A pisimben fehér valamik úszkálnak, mitől?

Figyelt kérdés

Valami gennyes izéknek néznek ki, de nem fáj a hasam, nem csíp, ha pisilek, meg semmi. Arra is gondoltam, hogy a hüvelyváladékom, de jelenkeg 0 folyásom van.

De nagyon zavaros a pisim.


2011. ápr. 10. 11:34
 1/10 anonim ***** válasza:

lehet,h a veséd gennyes.baktérium okozhatja

nem fáj a torkod?nekem is volt már ilyen,semmi bajom nem volt,csak fájt a torkom,nem is törődtem vele,csak mikor már vér is volt a vizeletemben:S

2011. ápr. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Uyganez volt velem is,sőt még néha elöjön ugy látom.Elvittem a vizeletem vizsgálatra és nem avval volt a gond.Amúgy ha vizelettel lene kapcsolatos akkor nagy valoszinüseéggel más tünet is lenne,vizelési inger,csipő érzés,kellemtlen szag stb.Én elmentem nőgyógyászhoz és azt mondta h van egy kis gyulladás(nem nagy).Szerintem nézz el nődokihoz lehet hnálad is csak ez van.Amúgy nekem nem szokott fojásom lenni és mégis én is észleltem ezt.
2011. ápr. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A szervezetben keringő anyagok - beleértve a baktériumokat, élősködőket, felesleges proteint és cukrot – a vizelettel ürülnek ki.Ha nem fáj a hasad,nem ég nem csíp és nem kell gyakran menned akkor szerintem semmi komoly. A vizelet dolga, hogy a szervezetet megtisztítsa a számára káros toxinoktól, amelyek különben felgyűlnének a testben.Viszont igen lehet a hüvelyváladékod is de gondolom ott is minden rendben van!Az is lehet hogy valami olyat ettél vagy valami fertőzés(baktérium vagy gomba)de akkor lenne más tüneted is!Ha nagyon zavar nézesd meg és máris kiderül mi az de szerintem ez normális!Igyál sok vízet hogy átmosd a szervezeted!Nézesd meg magad nőgyogyászal is hogy megnyugodj bármi van a gyógyszer egy-kettőre meggyógyít:)
2011. ápr. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt véres a vizelet sikerült jól felfáznom de akkor aztán nagyon fájt!Ha baj van más tünetek is kisérik!
2011. ápr. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezzel menj orvoshoz, mert nem játék, ha gennyes a pisid. Ha nem kezelik, vesemedence gyulladásod is lehet.
2011. ápr. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszönöm a válaszokat!

Semmi más tünetem nincs, csak azért vettem észre, mert pohárba pisiltem, mert ovulációs tesztet használok. Máskor mindig szép tiszta volt a pisim, ezért tűnt fel.

Egyébként majd úgyis megyek nőgyógyászhoz a jövő héten, akkor majd megnéz úgyis, csak nem tudtam, hogy baj-e vagy normális dolog vagy mi van.

Köszönöm a válaszokat még egyszer! :)

2011. ápr. 10. 12:07
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát én hűtőbe raknám azt a pisit és elküldetném vizeletvizsgálatra.
2011. ápr. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti hogy inkább a hüvelyváladékodat látod ha baj lenne a veséddel rettenetesen görcsölnél!!!
2011. ápr. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bocsi az off-ért csak azoknak mondanám,akik szerint,ha baj van,más tünet is kíséri,hogy nekem volt már gennyes a vizeletem,streptococcus miatt,és egyáltalán nem kísérte görcs vagy szúró érzés,sőt tavaly nyáron húgyhólyaggyulladásom volt,ami úgy derült ki,h egyik reggel szinte tömény vért pisiltem:S (semmi fájdalmat nem éreztem,csak sűrűn kellett mennem pisilni,de vissza tudtam tartani,szóval annyira az sem volt vészes,viszont a látvány sokkolt)rögtön mentem a háziorvoshoz,aki küldött az SZTK-ba.Ott az urológus megnyomkodta a hasam,de nem fájt semmim,ez ugye általában nem jó jel,szóval még az orvost is megijesztettem,de szerencsére egy igen kellemetlen tükrözés megnyugtatott mindkettőnket,h nem rák,csak hólyaghurut.


Kedves Kérdező!Ahogy előttem is tanácsolta vki,igyál sok folyadékot,hogy tisztítsd a szervezeted!Nem kell rögtön rosszra gondolni,de ha nem múlik,mindenképp mond el az orvosodnak.

2011. ápr. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na akkor ez nekem is új!Én azt hittem bele halok a györcsökbe és nőgyógyázhoz mentem vele aki aztán a felfázásomra írt gyógyszert mondjuk én állandóan jártam ki pisilni...Ugyhogy ha lát valami furit az még nem jelent mindjárt rosszat lehet hogy olyat evett...Véres már nekem is volt mit mondjak én is megijedtem nem is volt kérdés az orvos!Én már csak a saját magam megnyugtatása miatt is meglátogatnám!
2011. ápr. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!