Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Óbidai gyémánt babavizet...

Óbidai gyémánt babavizet használunk. Miért van az, hogy forralás után kis fehér "valamik" úszkálnak benne?

Figyelt kérdés
Forralás előtt az üvegben, még tiszta. Az edényt már lecseréltem, de nincs változás.
2008. szept. 9. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:
41%

Én úgy tudom, a babavizeket már nem kell forralni, úgy adható a babának, ahogy megvetted, akármekkora is a gyerkőc.

De hogy ha felforralod, miért úszkálnak benne valamik, nem tudom:o

Ha már úgyis forralod, próbálj sima vizet forralni, és ha úgy tiszta, forrald fel kihűlés után újra, és kiderül, hogy a rendes víz is ezt csinálja-e. Ha nem, akkor talán válts babavizet.

Sok sikert!

2008. szept. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Erre rá van írva, hogy forralni kell. Van amelyiket nem, azt hiszem a Janát. Próbáltam sima vízzel is, az tiszta marad. Tényleg váltás lesz a vége...
2008. szept. 9. 09:16
 3/5 anonim ***** válasza:
vizkő darabok lehetnek azok a fehérek. nálunk is van benne mikor vizet forralok és kihül tele van a viz teteje. nálunk nagyon kemény a viz. babavinek sztem hasznáj janát azt nem kell forralni!
2008. szept. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azok a fehérek a kicsapódott ásványi anyagok, konkrétan azt hiszem hogy kalcium. Teljesen normális, a Humana-ra rá is van írva. És jól csinálod, forralni kell 24 órával a felbontás után.
2008. szept. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2008. szept. 9. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!