Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs gondok! (? )

Menstruációs gondok! (? )

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, jövőhéten megyek németországba nyaralni ,de pont megjön, anyunak mondtam a fogamzásgátlót, azt mondta szó sem lehet róla, biztos valami fiú van a háttérben! hogyan vegyem rá hogy jöjjen el velem nőgyógyászhoz? vagy akár egyedül titokban is elmehetnék, felír nekem szülő nélkül is az orvos fogamzásgátlót? és egyébként mennyibe kerülne?
2011. ápr. 10. 15:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

1. 15 évesen normális nőgyógyász nem ír fel neked fogamzásgátlót

2. Ha jövő héten mész el, már rég késő, hogy a tablettával eltold a menszeszed. Hiszen pont akkor kell elkezdeni szedni, amikor megjön...

3. Ha nincs még pasid teljesen felesleges tablettát szedned. Komolyan szétcseszheti a hormonrendszered, aztán egy életre bánod majd, hogy eszedbe jutott a tabletta.

2011. ápr. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
Szülö nélkül 16 alatt nem hinném.Amúgy felesleges szedni föleg emiatt.A másik meg az h attol még nem úgy van h nem jön meg,sőőt akor kell elkezdeni szedni ha megjött.Ennyi idő alatt meg úgysem tudod beállitani föleg h esedékes a menzid.Nyugodj bele és ne ilyen hülyeségeken gondolkodj.
2011. ápr. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
dejó, akkor egy újabb wellnesshétvége, ahol nem mehetek vízbe :'(
2011. ápr. 10. 15:24
 4/13 anonim ***** válasza:
természetes módszerekkel is eltolhatod..(bár nem tudom pontosan mik ezek..van a citromos meg stb.)
2011. ápr. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
nem tom ha az a probléma h nem mehetsz vízbe akkor miért nem használsz tampont??
2011. ápr. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
mert még szűz vagyok.
2011. ápr. 10. 15:30
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A fogamzásgátlóhoz elég nagylánynak gondolod magad, a tamponhoz nem?
2011. ápr. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha elég nagynak érzed magad a fogamzásgátólhoz, akkor szerintem a tampont is ki mernéd próbálni.
2011. ápr. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szüzen is lehet tampont használni. Viszont 15 évesen tablettát szedni, ráadásul csak azért, hogy eltold vele a menzeszt (amit egyébként nem is tudnál!) óriási baromság.

Ne legyél már bolond.

2011. ápr. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Hupsz, véletlenül ugyanazt írtam, de még akkor nem láttam... :D


Elárulom, hogy tampont akkor is használhatsz, ha szűz vagy. Nálunk nagyon sokan használnak 15 évesen, és van aki meg már a kezdetektől rászorul, mert úszik.

2011. ápr. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!