Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem tudom még mindig...

Miért nem tudom még mindig elfogadni hogy menstruálok?

Figyelt kérdés
Annyira hibáztatnék valakit érte hogy ezt a havi 5-6nap szenvedést túl kell élnem:( annyira rossz nem birom ki ezt a fájdalmat szédülök iszonyúan görcsöl fetrengek és sírok tőle semmi nem tud lenyugtatni ez időszak alatt és most is ez van megjött az élettől is elmegy kedvem máskor pedig kitartó vagyok és küzdök de EZ nem tudom elfogadni miért kell szenvednünk:(
2011. ápr. 10. 22:54
1 2 3 4 5
 1/44 A kérdező kommentje:
Lassan 22 leszek
2011. ápr. 10. 22:55
 2/44 anonim ***** válasza:
Én 21 leszek, és én sem tudom elfogadni, hasonló okokból. Ajánlották a fogamzásgátlót, de nekem eleve 9 féle gyógyszert kell szednem, szóval nem fog jót tenni a tabletta, meg akarták injekcióba... nem tudom, nekem ez a nagy hormon löket nem szimpi. Pedig általában kábulásig nyomom magam fájdalomcsillapítókkal (morfiumszármazékot is kell szednem, abból többet veszek be olyankor, meg no-spát) Amúgy még az Algoflex-M vált be, igaz azt nem szabadna egy másik bajom miatt, de olyankor tojok rá... :S
2011. ápr. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
Az vajon normális hogy ennyire kivagy tőle?Nekem soha semmi bajom simán átvészelem az igaz hogy nem is igy fogom fel hanem pozitívan hiszen ez van nem tudsz mit tenni ellene nők vagyunk,szerintem törödj bele lehet akkor jobb lesz és nem rettegsz előre tőle!Próbálj egészségesen táplálkozni mert a sok méreganyagtól is görcsölhetsz!!Menses előtt pl.hal (omega3) nyugtat és nem görcsölsz ugy...Az idegesség,hangulat ingadozás tök természetes dolog ne küzd ellene!Nőnek lenni jó!
2011. ápr. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
Én nem szedek gyógyszert, nekem nem használt:( nagyon-nagyon fáj:S
2011. ápr. 10. 23:04
 5/44 A kérdező kommentje:
Egészségesen táplálkozom azthiszem az első 5évben semmi fájdalmam nem votl na de azóta ..mint akit kínoznak..
2011. ápr. 10. 23:06
 6/44 anonim ***** válasza:

Orvosnál nem jártál?

Eleinte nekem sem volt gond, azt mondták azért, mert akkor még hígabb. Vagyis nálam, mert én... nos.. 2x1 mm-es rés volt a szűzhártyámon, és a vér visszapangott, belső gyulladásokat, fertőzéseket okozva. És mindezt tavaly nyáron vette észre a doki 20 éves koromban, úgy,hogy 14 éves koromtól járok, hogy de nekem bajom van. Nem érdekelt senkit. 12. orvos vette észre. Am. 10 évesen jött meg.

Szóval az orvos segíthetne,nem gondoltál rá?

Első voltam.

2011. ápr. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:

Nekem pont az ellenkezője van. Nem menstruálok, peteérésem sincsen. Ha ez megnyugtat, e sem jobb. Neked legalább lehet gyereked, nekem az se biztos.

De biztos nincsen vmi szervi bajod? Endometriózis pl?

2011. ápr. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:

Nem voltam még soha nőgyógyásznál, szerintetek nem ké.ne hogy ennyire fájjon?? Tényleg nem tudok első napon mitkezdeni magammal fekszem csak suli vagy munka is kizárt rosszul leszek általában.

.sajn

.lom aki irta hogy nem jött még meg hány éves vagy? Lehet nem soká megjön de ne várd mert ez egy iszonyat . De most olyan hullámon van hogy örülök hogy csak ez a bajom csak..valahogy nem akar elmúni fájdalmam:S

2011. ápr. 10. 23:20
 9/44 anonim ***** válasza:
Nem, ez egyáltalán nem normális. Menj vele minél hamarabb orvoshoz.
2011. ápr. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
Endimetrózis az milyen betegség?
2011. ápr. 10. 23:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!