Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális ha menstruáció...

Az normális ha menstruáció előtt egy héttel már görcsölök és sok a fehérfolyásom?

Figyelt kérdés
??
2011. ápr. 13. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, az :)

De azért ha nagyon görcsölsz, elmehetnél orvoshoz. Nekem a háziorvosom írt fel tablettát, amit a menzeszem előtt egy héttel kellett szednem, és nem görcsöltem.

De egyébként ez teljesen normális :)

2011. ápr. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és akkor is ha a mensi előtt egy héttel szexeltél? és egy kicsit barnább?
2011. ápr. 13. 13:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor viszont lehetséges, hogy elkaptál valami vírust, ha el van színeződve a folyásod. Érdemes lenne elmenni orvoshoz, de ha nagyon nem szeretnél, akkor várhatsz, hogy fenn áll-e ez a probléma hosszabb ideig.

A szex nem befolyásolja, illetve ha a partnerednek nagyobb a pénisze, vagy vadabbul csináltátok, megsérthette a méhszájadat és ezért fájhat a hasad, vagy a folyásodban az a barnás lehet, hogy vér.

Midnenesetre én várnék egy kicsit, hogy elmúlik-e, és ha 2 héten belül nem javul, el kéne menni orvoshoz.

2011. ápr. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) már azt hittem a terhesség jele...
2011. ápr. 13. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!