Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aki szedi a Belara fogamzásgát...

Aki szedi a Belara fogamzásgátló tablettát, megosztaná velem a tapasztalatait? Bevált? Volinát szedtem, de 6hónap után cseréltük erre. Majd most kezdem el az ujjat szedni.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem ez írták fel először, másfél hónap alatt nyolc kilót híztam. :( Azonnal letettem, azóta sem vagyok hajlandó tablettát szedni, pedig nem lenne rossz a ciklusomnak (az első két nap pokolian fáj, elájulni is sikerül néha).

Sokaknak bevált egyébként, én genetikailag is hajlamos vagyok a hízásra, szóval lehet, hogy csak én jártam így.

2011. ápr. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 4 éve szedek Belarát, semmi problémám vele. Egy kilót sem híztam tőle, szebb lett a bőröm, az elején sem volt pecsételő vérzésem, azóta sincs vele az ég világon semmi gondom. Ezért mondják, hogy amelyik tabletta jó az egyik embernek, az nem biztos, hogy jó a másiknak is (lásd első válaszoló hízása stb.). Ki kell próbálni, aztán majd kiderül, hogy beválik-e vagy sem.
2011. ápr. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen,igen,nem vagyunk egyformák.Én sem híztam soha életemben,se nem szőrősödtem mint egyesek,bár nagyon örülnék ha hízhatnék...167cm/48kg vagyok:-(..sosem voltam kövér,na mindegy.Viszont azért kellett váltanom,mert a Volinátok 3 hónap után iszonyatosan fájt egész hónapban mellem,és tele volt csomókkal,remélem ez beválik.
2011. ápr. 13. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!