Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mivel lehetne csillapítani az...

Mivel lehetne csillapítani az erős vérzést? 14/L

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. De pl. megelőzheted ha nem ülsz forró vízbe.
2011. ápr. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Attól függ, hogy mid vérzik.


Ha menzeszre gondolsz, sportolással, mozgással tudod elősegíteni, hogy hamarabb távozzon a vér.

Na, ezt jól megaszontam :D

2011. ápr. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen arra értem
2011. ápr. 13. 16:03
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Rutascorbin, C-vitamint tartalmaz nagyon sokat,én ezt eszem a menstruáció első napjától,mert annyit vérzek,hogy nem győzöm tamponnal meg betéttel,ez a tabletta nagyon jól csillapítja,azt hiszem kb 400 ft ,és vény nélkül kapható.
2011. ápr. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
sima c-vitamin is jó??
2011. ápr. 13. 16:09
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
a sportolástól, a megerőltetéstől pont,h. erősebb lesz, úgyh. azt nem javaslom, csak majd a gyengébb napokban.
2011. ápr. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a sima c-vitamin nem,nekem sem vált be,először azt próbáltam.a rutascorbinban sokkal nagyobb dózisú a C-vitamin, azért szedem azt. megéri kipróbálni,mert nekem bevált,hátha neked is.
2011. ápr. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is az a problémám, hogy kicsit sok a vér, bár nem ömlik, de kb 2 óránként kell cserélni az Always normal betétet. Ezért az Always éjszakai betétét is szoktam nappalra használni, így valamennyivel tovább tart!! :)Jah és ne mozogj mert attól tényleg sokkal erősebb lesz a vérzés, és nem fürödj meleg vízbe, csak gyorsan tusolj le! :) Meg ha jól tudom, kamilla teát kell inni, az vizelethajtó és a mész a WC-re a vér is megy vele, szóval spórolsz a betéttel!!! :)(nah lehet hülyeséget mondtam ezzel!!!) :) 15L
2011. ápr. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!