Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves Mindenki! Mivel tudnám...

Kedves Mindenki! Mivel tudnám csillapítani égető vágyamat a cigaretta ellen? Ma teszteltem +at, szeretném, ha egészséges babóm lenne, de nagyon erős a cigi utáni vágy! Várom az ötleteket!

Figyelt kérdés
2009. júl. 23. 20:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Csak az akaraterődön múlik minden, én is akkor tettem le a cigit mióta babás vagyok, azonnal letettem, csak arra tudtam gondolni, hogy babát várok akit nem akarok mérgezni, helyette inkább egyél egy kis jó hideg dinnyét jégkrémet vagy valami gyümölcsöt ami hasznos a bébinek, nem fogod megbánni ha nem gyújtassz rá,

Boldog babavárást,

37 hetes kismama:)

2009. júl. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Bár én sosem cigiztem, de biztos vagyok benne hogy akaraterő kérdése. Kitartás!
2009. júl. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
AKARATERŐ,DE HA SZERENCSÉS VAGY ,LEHET HA RÁNÉZEL A CIGIRE,VAGY RÁGYÚJTASZ OLYAN HÁNYINGERED LESZ,HOGY EGYBŐL LE FOGOD TUDNI TENNI!AMÚGY KÉT NAPIG HA KIBÍROD,UTÁNA NEM FOG HIÁNYOZNI.
2009. júl. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az akarat megvan! Igyekszem!
2009. júl. 23. 20:17
 5/13 anonim ***** válasza:
Én a pozitív teszt után még kb 2 hétig cigiztem, de sokkal kevesebb mennyiségben (előtte 10-15 szál, utána 2-3). Aztán 2 hét után ha rágyújtöttam öklendeztem. Szóval a "leszokás vége" nekem egyik napról a másikra sikerült. (Egyébként mindenképp le akartam tenni a cigit, de államvizsgára tanultam, meg ezek a "jó" kifogások). Azóta nem cigizek, de vannak napok, amikor majd meghalok érte. De innen már simán kibírom. Már 13 hetes vagyok és nem cigizek 5 hete. Az akaratodom múlik, tuti menni fog.
2009. júl. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak! Mondtad az orvosodnak? Ha igen, mit válaszolt? Nekem sajna már volt egy vetélésem, akkora doki azt mondta néhány cigi nem árt. De nem nyugodtam meg!
2009. júl. 23. 21:33
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

hát,nekem 2 vetélésem volt még 3 éve...amikor most teherbe estem abban az időben 2 dobozzal szívtam minden nap amíg meg nem tudtam,h vki már úton van...a párommal együtt tettük le,mert azt mondta,h ne érezzem magam szarul ha ő rágyújt,úgyh inkább ő is leteszi...ennek lassan 20 hete...

csak arra tudtam gondolni,hogy a saját testemet úgy teszem tönkre ahogy jó esik,de egy másik szervet rombolásához nincs jogom..az anyja vagyok,az a dolgom,hogy vigyázzak rá,nem igaz??:):):):):):)

2009. júl. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mivel?

HÁT A POZITÍV TESZTEL!!!!!

Egyébként én is cigiztem,amikor + lett a teszt onnantól nem volt képem rágyújtani,önzőnek éreztem volna magam!

minden jót

2009. júl. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én is letettem a cigit amint pozitiv lett a tesztem...sajnos az én babám igy sem maradhatott meg de rágyujtani azota sem birok....valamilyen szinten szeretnék és hiányzik de ha rágyujtok 1 perc mulva aldobom mert nem kell.Ha rá akarsz gyujtani inkább egyél egy kis gyümit,vagy valamit.

Jó babavárást!!

2009. júl. 24. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. júl. 24. 08:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!