Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Fertőzés gomba?...

Mi lehet ez? Fertőzés gomba? Felfázás? Pár napja szeretkeztünk a párommal, az aktus után kimentem WCre, és csípett a pisilés, azóta nem tudunk szeretkezni.

Figyelt kérdés

2szer próbálkoztunk, de nagyon fájt, bármit is csinált, olyan mintha nem lennék nedves odabenn.


Nagyon kevés folyadékot ittam az elmúlt pár napban, ma eddig már megittam másfél liter teát. Lehet h csak ez a baj? És ezért érzem száraznak odabenn? Egyébként fog.gátlót szedek már fél éve, szóval nem lehetek érzékeny gumira, mivel nem használunk.

A válaszokat köszönöm!


2009. aug. 28. 12:03
 1/8 anonim válasza:

nem lehet hogy nem élvezed igazán?mert ha az ember erős izgalmi állapotban van hamar nedves lesz:) de sokaknál előfordul hogy nem termelődik rendesen,ezt orvostól kérdezd meg!ne ijedj meg semmi krónikus nincs ebben!

ami a pisilésnél való csípést illeti az attól van hogy kidörzsölődsz az aktus során és a pisi ugyebár csípi a sebeket!

2009. aug. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :) 4 éve vagyunk együtt, eddig minden nagyon jól :P ment :)(naponta akár többször is...) Pár napja meg egyáltalán nem jön össze, ezért estem most kétségbe :(

Most meg fél óránként Wcre járok, nem tudom mi lehet.

2009. aug. 28. 12:25
 3/8 anonim válasza:

ha ennyit pisilsz az lehet felfázás!gyógyitárban lehet kapni vesetisztitó port,vizben meg kell inni 3 nap alatt kitisztit!illetve ücsörögj forró kamillában az gyulladás csökkentő,az a legjobb ha felfázásod van!

Arra figyelj oda hogy aktus után mindig pisilj mert az eltávolitja a bacikat!

a fogamzásgátlónak amugy lehet ilyen szemét hatása h kevesebb a váladéktermelésed!

2009. aug. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Már egyszer voltam felfázva, az mindig csípett ha pisiltem, de most nem, csak pár napja szeretkezés után, azóta kicsit viszketek...:( Ma meg "bérletem van a WCre" már rendesen elfáradtam a pisiliésben.

( És mindig elmegyek WCre aktus után.)

2009. aug. 28. 12:41
 5/8 anonim válasza:
viszketsz?uhh az lehet gomba..nekem már volt szerencsém találkozni vele,a folyásod normál szinü?vagy erőteljesen fehér esetleg már sárgás?mindenképp menj nőgyogyihoz mert eléggé el tud durvulni a dolog..és a kamillás tanácsom fogadd el;)
2009. aug. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Már tegnap összehoztam a kamillás dolgot, de ma megismétlem. Folyásom fehér, normális. Menstruációm meg majd jövőhét végén lesz.

Mitől - hogyan alakul ki a gomba?

Köszi a segítséget!

2009. aug. 28. 12:56
 7/8 A kérdező kommentje:
Vagyis visszagondolva ... tegnap fehér volt.
2009. aug. 28. 12:57
 8/8 anonim válasza:
a gomba fertőzésből lesz!nekem egy medencézéstől jött ki,ha olyan emberrel érintkezel,vagy olyan helyen vagy ahol ferőzött ember is volt (mint a víz) elkapod!amugy vannak fehérnemük is állitolag amik kiválthatják gondolok itt a műszálasra!a baci nagyon sokféle képpen odakerülhet,koszos kéz is,vagy nem teljesen tiszta férfi nemiszerv..nem azt mondom h igénytelen de elég ha nem mossa meg rendesen!
2009. aug. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!