Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az irrigátort hogyan kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az irrigátort hogyan kell tisztítani? Tényleg domestosos vízben kell öblögetni? Nem lesz attól bajom? Használt már vki ilyet? Nekem fertőzés kezelése után ajánlották, és aktus után. Mennyi ideig lehet ezt alkalmazni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem jó rovatba írtam, de hátha itt többen járnak, és többen tudnak válaszolni. Előre is köszönöm.
2010. okt. 5. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Clorox hypo jó hozzá nem kell Domestos. Az igazi Neomagnol lenne az direkt ilyenre van.
2010. okt. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én semmilyen vegyszert nem használnék erre a célra. Ha nincs más,akkor az ecetes víz tökéletes,és az nem is okoz semmilyen fertőzést. A vegyszeek viszont okozhatnak.
2010. okt. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A másodiknál a pont!
2010. okt. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vegyél Neomagnolt, tegyél egy fél szemet a vízbe és áztasd benne egy éjszakán át, reggel öblítsd el. Attól nem lesz semmi bajod.


[link]

2010. okt. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!