Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek a menstruáció...

Szerintetek a menstruáció képes úgy alakulni, hogy szándékosan rossz időben jöjjön meg?

Figyelt kérdés

Szinte mindig napra pontosan, 21 napra jön meg, már 13 éve!!!

Az elmúlt két alkalommal átállt 28 napra. Úgy néz ki most is így lesz, pont a jövőhéten jön meg, mikor a férjem pár napig itthon lesz. Külföldön dolgozik, júniusig nem látom.

Kiszámoltam, ha továbbra is marad a 28 nap, pont meg lesz, mikor gyerekeket megyek táboroztatni, és pont meg lesz az alatt az egy hét alatt is, amikor a férjemmel megyünk nyaralni.


Hát ekkora szívást....


2011. ápr. 14. 17:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21 nap az nem túl normális.28 az igen! Szívás ez tény, de tudsz ellene tenni, én ilyen esetekre tartogatok itthon egy progreszteron krémet, olyan nők szokták általában használni akik gyereket akarnak de nem jön nekik össze mert alacsony a progi szintjük, na nem is ez a lényeg a te esetedben, a krémnek van egy olyan tulajdonsága, hogy amíg kened addig nem jön meg, amint abbahagyod másnap vérezni kezdel. Ezért amikor használják a nők, akkor 28.napon terhestesztet szoktak csinálni és ha negatív akkor abba hagyják a krémet, hogy legyen ciklusok,én viszont arra használom és több ismerősöm is, hogy késleltessem a mensimet ha rossz időben jönne meg, pl az esküvőmre volt várható, na akkor kentem először, csodásan kitolta a mensimet, nászút végéig kentem,utána abbahagytam és megjött, nem olcsó mulatság, de nekem megérte.
2011. ápr. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Jah még annyit, women's cream a neve netről lehet rendelni
2011. ápr. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

az orvos azt mondta, a 28 nap csak a nagykönyvben van, egyéntől függő, minden rendben van.

Anyukámnak világ életében 17 napra jött meg.


Ezt a krémet orvosnál lehet beszerezni?

2011. ápr. 14. 17:49
 4/13 anonim ***** válasza:
egyszerűbb lenne, ha tablettát szednél, akkor egyrészt beállíthatnád a 28 napot,másrész eltolhatnád,ha nagyon kell.
2011. ápr. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem, internetről lehet rendelni én innen rendeltem, drága de megéri, és többször is bevethető.

[link]

2011. ápr. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
21-40 napig normális a ciklus. Volt szobatársamnak is pontosan 21 napos ciklusa volt.
2011. ápr. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
jó oké, lehet, hogy normális a 21 nap, de nekem abnormálisnak tűnik, mert ahhoz ,hogy a pete megérjen legalább két hét kell és onnan ismét 12-14 nap a beágyazódáshoz, tehát egy minimum egy 24-25 napos ciklus kell, hogy összejöjjön a bébi, nem? Na de biztos vannak olyanok is, akiknek hamarabb van pé. és ezért rövid a ciklus, én már ehhez nem értek:))
2011. ápr. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyél sok citromot előtte az eltolja!!!
2011. ápr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Dehogy tolja el a citrom:)))))ahhoz, hogy késleltessük, a progreszteron szintet kell növelni, mert az termelődik a ciklus második felében és mensi közeledtével annak a csökkenése okozza, hogy leválik a nyálkahártya, a citromba nincs progi hormon, amibe van azt orvos írja fel, vagy van ez a progi krém, vagy a palsátfű tea, de abból is annyi mennyiséget kéne meginni, hogy ember azt meg nem issza:)
2011. ápr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Na hát akkor kedves utolsó elmondanám hogy a citrom igenis elnyomja ráadásul nem csak 1-2 napot!

Én is kipróbáltam és néhány barátnőm is beválik:P

2011. ápr. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!