Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van furcsa "szaga" a...

Miért van furcsa "szaga" a folyásomnak?

Figyelt kérdés
Elég kellemetlen dolog ez. Minimális fehér folyásom van, ami szerintem normális, de az már nem teljesen normális, hogy számomra elviselhetetlen "szaga" van...Nem tudom mi miatt lehet ez. Októberben voltam kivizsgáláson, akkor írtak fel canestent. Utána jó is volt minden. Ezután nagyon erős lett a folyásom és februárban ismét elmentem dokihoz és akkor Dalacin hüvelykrémet írt fel, utána helyre is állt a folyás mennyisége. Csak jött ez a fura szag...nektek volt már ilyen tapasztalatok? Mi lehet ez? Egyébként rendszeresen járok nőgyógyászhoz.
2011. ápr. 14. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
keress olyan dokit, aki kenettenyésztést is csinál, nem csak tippelget...és a partneredet is kezelni kell
2011. ápr. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így van, olyan dokihoz menj, aki alaposan kivizsgál.
2011. ápr. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm a válaszokat. Ma megyek is orvoshoz, már tegnap eldöntöttem csak kíváncsi voltam, hogy mit írtok :)
2011. ápr. 15. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!