Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig tart a tisztulás...

Meddig tart a tisztulás terhességmegszakítás után? (beteg volt a baba) Vagy lehet megjött már?

Figyelt kérdés
Október 8-án volt a megszakításom 13+3 voltam.Keveset véreztem,de szinte mindennap volt egy pici.Ma viszont több van,piros,és érzékeny az alhasam,lázam nincs.Megjöhetett már így 2,5 héttel utána,vagy ez még a tisztulás?
2010. okt. 27. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem mensi még!

Azt mondják,hogy 2 hétig természetes a tisztulás!

Általában 4-6 hét között szokott jelentkezni!

Sajnos tudom,már 2x átéltem.

Azért figyeld magad és kérdezd meg a dokid is,biztos okosabbat tud mondani!!

Sajnálom,hogy ez történt! :(

Mihamarabbi gyógyulást testben és lélekben is!

2010. okt. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lehet, hogy ez már a mensi. voltál már kontrol vizsgálaton, megállapították már, hogy teljesen üres a méhed? nekem maadtak bent szövetek, hetekig véreztem öklömnyi rögökkel, mire végre elkerültem egy olyan dokihoz, aki megállapította, mi a probléma. Nálad ez valószínűleg nem áll fenn, hiszen akkor az elmúlt hetekben véreztél volna erősen. Reméljük, hogy megjött :)
2010. okt. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,de olyan korainak tartom a mensihez az időt,hisz csak 2,5 hete volt,ezért kérdeztem meg itt,hogy tapasztalatokat gyűjtsek.Semmi darabka nem volt nekem ezidő alatt,remélem minden rendben van.Miért történik ez velünk?Lelkileg sokkal rosszabb mint testileg :(
2010. okt. 27. 22:20
 4/5 anonim ***** válasza:

első vagyok.

Hogy miért történik ez velünk senki nem tudja.

Mi már voltunk genetikai kivizsgáláson is minden rendben velünk.Hormonok kipipálva,az is olyan jó,hogy mutogatni kellene,szóval nem tudjuk.

Én,így már 2 missed után kicsit másképp gondolkozom!

Valahogy könnyebb is volt felállni mint az első után.

De már azt mondom,hogy inkább így történjen meg minthogy beteg legyen a baba! :(

Minden jót neked!!!

2010. okt. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,neked is minden jót!
2010. okt. 28. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!