Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Március 16án volt egy mised...

Március 16án volt egy mised ab-m.! Sajnos beteg volt a babám! Júniusban megjött de alig. Júliusban is alig volt meg és ilyen barnásos volt inkább. Lehet hogy újra teherbe estem?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnénk a párommal kisbabát!néha szurkál a mellem,feszül..nagyon ritkán hányingerem lesz(pl. ételtől)!szurkálni szokott a petefészkem...most kéne majd megjönnie jövőhéten!várjak még a tesztel vagy ne??szerintetek!
2010. aug. 1. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járunk. Az én műtétem április 1-én volt. Első vérzésem rendesen megjött júniusban, júliusban viszont csak barnáztam pár napig. Néha émelygek, hányingernek nem mondanám.

Én félek tesztet csinálni, mert így legalább él a remény, hogy talán babás vagyok.

De Neked azt mondom, hogy csinálj egy tesztet, és írd meg légyszi az eredményt!

2010. aug. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én most csináltam kb.15perce...negatív lett... de nem az első vizeletből csináltam sajnos...így várok még egy kicsit és csinálok újat vagy felkeresem az orvosomat...remélem legalább te babás leszel ha én nem is...szurkolok..
2010. aug. 2. 11:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Ma vettem tesztet, holnap reggel csinálom meg.

Remélem nincs semmi baj nálad!

2010. aug. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
vagyis a pozitívnak a két széle elszineződőtt...holnap megyek orvoshoz...csinál vizsgálatokat és majd holnap után kiderül...hát remélem jó hírt fog mondani!neked remélem pozitív lesz...majd írd meg hogy mi lett az eredmény...drukkolok!
2010. aug. 2. 14:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem is negatív lett a teszt. De nem adjuk fel!

2010. aug. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!