Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek hogy megjojjon mar...

Mit tegyek hogy megjojjon mar a menstruaciom? Januar-februar ota nem jott meg. Valami hazi praktika?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Azt hogy csináltad? Nem vagy terhes?

Én könnyen beszélek, nekem az elejétől fogva halálpontosan 28 napra megjön. Ha töményet iszom, akkor 1-2 napra elmúlik, aztán ugyanott folytatódik. Ha bort iszom, előbb múlik el, viszont tartalmasabb. De vannak teák, amik jók. Hátha neked is beválik valamelyik.

2011. ápr. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idös vagy, mióta van meg, rendszeres szokott-e lenni, van-e esély arra, hogy terhes lehetsz, nem fogytál-e le sokat az utóbbi idöben?
2011. ápr. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elsőnek!Ettől most 54 évesen tátva maradt a szám. Ilyet még életemben nem hallottam, hogy a szeszesital befolyásolja a menstruáció minőségét vagy hosszát. Nem vitatom hogy nálad tényleg igy van, de ezt még soha nem hallottam, és magamon sem vettem ilyet soha észre. Jó lenne ha ilyen egyszerű lenne.
2011. ápr. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
19 vagyok, kb 14eves korom ota megvan, sosem volt rendszeres, terhes nem lehetek, a sulyom pedig nem valtozott.
2011. ápr. 16. 16:18
 5/8 anonim ***** válasza:

16.17

Pedig nem tréfálok, tényleg így van. De nem szoktam inni közben, mert attól még jobban fáj a hasam. De volt már, hogy mentem nyaralni, és pont azokra a napokra volt esedékes. Megittam egy fél üveg tequilát, és már tudtam is lubickolni a tengerben. Csak a hasam fájt, meg utána még erősebb lett. De ez édesanyámnál és a húgomnál is beválik.

2011. ápr. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha eddig sem volt rendszeres és nem élsz nemi életet (mert csak az zárja ki, hogy terhes lehess), akkor célszerü elmenned nöorvoshoz, mert lehet komolyabb baj is, pl, ciszta, mióma, hormonzavar, stb.

Ha az orvos fogamzásgátlót akar kapásból felirni, akkor jobb, ha másikat keresel, mert az csak a tüneteket kezeli, nem az okot.

2011. ápr. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
voltam marciusban, ultrahang alapjan semmi bajom, azt mondta ha nem áll be 6hónap alatt menjek vissza és irassak, tablettát. (gondoltam magamban,hogy ha ennyi év alatt nem állt be, 6hónap alatt sem fog, de mindegy).
2011. ápr. 16. 16:40
 8/8 anonim ***** válasza:

Fehérjedús táplálkozást ajánlok. Legalább 3 naponta egyél májat is és minden nap 1 tojást. B12 vitamin meghozza.

Patikában Milgamma N néven tudsz vásárolni. Multivitaminnal is töltsd fel a szervezeted.

2011. ápr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!