Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bekenhetem a puncimat mézzel?...

Bekenhetem a puncimat mézzel? Nagyon fáj

Figyelt kérdés
Most nagyon fáj, ilyen szétfeszülő érzés és arra gondoltam, hogy ha bekenném mézzel az hátha használna(torokfájásra, kiszáradt szájra is jó:)). De akkor a méz kijön onnan majd vízzel vagy magátol vagy valahogy? Vagy mit tudtok ajánlani? Átlátszó fóliába tettem banánt és azzal "játszottam" párszor és azóta fáj :(
2011. ápr. 17. 01:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Biztosan felsértetted!Vagy nem volt higiénikus mondjuk az a fólia!Ki tudja hányan és milyen mocskos kézzel fogták meg elötted?A méz nem jó mert ha bacid van ott az jó táptalaj nekik!Inkább valami babakenőcs lenne jó rá,de elöbb tisztálkodj meg!Pl Gabi babakrém,vagy Neogranormon kenőcs!
2011. ápr. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%

Atyaég :DDD Hát ha ez komoly, akkor gratulálok. :D

A méz amúgy nem hiszem, hogy használna, csak jó ragacsos leszel tőle. :P Ha van otthon Canesten krém, azzal kend be, és menj nőgyógyászhoz! Vagy tegyél fel 1-2 órára joghurtba mártott tampont, de orvoshoz mindenképp menj el!

2011. ápr. 17. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
55%

:D

Igen,kend be vele,végülis ha torokra jó.....:D

2011. ápr. 17. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

jó mély torkod lehet :D


mérnem kotont húztál a banánra? mérnem veszel egy műbránert magadnak?

2011. ápr. 17. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Neem, a fóliát csak én fogtam meg tiszta kézzel, azért lehet baj mert a banán túl vastag volt nekem :$ és emiatt most fáj :((( a méz az egyébként baktériumölő is, lehet hogy segítene csak kijön onnan? A nyáltól is feloldódik akkor a nedvességtől is?
2011. ápr. 17. 02:01
 6/21 anonim ***** válasza:

most mi ebben olyan különös??

sok nő használ uborkát, banánt. olcsóbb, mint egy vibrátor.

főleg, ha valaki még otthon lakik, lehet, hogy nem akarja, hogy véletlenül megtalálják a szülei a műbrokit a szobájában.

de legközelebb tényleg húzz rá kotont.

2011. ápr. 17. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
De nem attól fáj hanem mert olyan vastag volt és szétveszített v mi :S Amúgy meg nem mertek bemenni szexshopba xD
2011. ápr. 17. 02:05
 8/21 anonim ***** válasza:

szerintem ne tegyél oda mézet, pláne ne tölts bele a hüvelyedbe semmit, csak amit a nőgyógyász ad majd.

max. fürödj meg egy kád vízben, amibe öntesz tejet és mézet, Kleopátra is abban fürdött. attól nem valószínű, hogy lesz bajod.

2011. ápr. 17. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
hát ez egy kamu hülyeség, nincs olyan h túl nagy volt egy banán, a hüvely sokkal nagyobbra is ki tud tágulni izgalom esetén, mint amekkora egy banán lehet...
2011. ápr. 17. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
rendelhetsz a netről is.
2011. ápr. 17. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!