Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bekenhetem a puncimat mézzel?...

Bekenhetem a puncimat mézzel? Nagyon fáj

Figyelt kérdés
Most nagyon fáj, ilyen szétfeszülő érzés és arra gondoltam, hogy ha bekenném mézzel az hátha használna(torokfájásra, kiszáradt szájra is jó:)). De akkor a méz kijön onnan majd vízzel vagy magátol vagy valahogy? Vagy mit tudtok ajánlani? Átlátszó fóliába tettem banánt és azzal "játszottam" párszor és azóta fáj :(
2011. ápr. 17. 01:29
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Nem kamu!!! nagyon fáj. És mért ne lehetne vastag egy banán ha 15 éves vagyok? Lehet h nagyon kitágítottam most így ezzel és ezért fáj? :(
2011. ápr. 17. 02:18
 12/21 anonim ***** válasza:

Ne kenj rá/bele semmit.

Reggelre el fog múlni, vagy legalább is jelentősen csökkenni fog a fájdalom.

Ha hétfőig nem javul menj dokihoz, de szerintem nem lesz rá szükséged.

2011. ápr. 17. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok

Lehet, hogy egy kicsit durvább voltál a kelleténél (még akkor is ha közben nem fájt), előfordul az ilyesmi, nem kell aggódni.

2011. ápr. 17. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

Ben-gay kenőccsel kell bekenni.

Holnap feltétlenül vegyél.Gyorsan helyrehozza.

2011. ápr. 17. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

BEN-GAY kenőcs?

A készítmény a váz- és izomrendszer, ízületi- és izom fájdalmak csökkentésére ajánlott.

A szembe, nyálkahártyákra, sérült vagy gyulladt bőrfelületre ne kerüljön!


Szerintem ne!

2011. ápr. 17. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

nehogy mézet tégy, a bacik alig várják a kis cukros közeget, hogy szaporodjanak


ne aggódj, 1-2 nap alatt elmúlik a bajod

2011. ápr. 17. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Ügyi vagy! Szerintem simán túlfeszítetted a hüvelyed, és azért fáj - ha szűz vagy, és nem túlzottan voltál beizgulva (egy banánra nekem nem lenne vaginálisan gusztusom), akkor nem csoda, hogy nehezen ment be, vagy ilyesmi.


De nem baj, hogy fáj, biztos tanultál az esetből, és egy ideig nem hülyéskedsz banánnal...


Más: Ha rendesen felnyomta magának, akkor ebben az esetben még szűz??? Vagy a banán elvette neki (fizikailag értem)

2011. ápr. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Szerintem a puncidra nem fog használni a méz. Inkább menj orvoshoz!
2011. ápr. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
18%
Jó nagy hülyeséget csináltál.. inkább birj magaddal !! :-)) Most csinálj inkább egy kellemes kádfürdőt.. és merülj el benne, az jót tesz, miután megtörölköztél kend be Canesten kenőccsel ha van, ha nincs akkor valami nyugtató kenőccsel.. ami van, akár testápoló is jó lehet.Ha nem mulik el a fájdalom akkor irány a nőgyógyász!!
2011. ápr. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
0%
Szerintem a méz nem tenne neki túl jót. Valahogyan biztosan megfeszítetted, vagy valami hasonló dolog történhetett. Van kis testvéred? Ha igen, akkor biztos van otthon valamiféle babapopsi kenőcs. Szerintem azzal nyugodtan kenheted.De máskor ne csinálj ilyen hülyeséget.Ha mégis, akkor vékonyabb eszközzel próbálkozz, de vigyázz, nehogy sérüléseket okozz! :))
2011. ápr. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!