Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős folyásom van, kellemetlen...

Erős folyásom van, kellemetlen szagú, de miért?

Figyelt kérdés
2 hete voltam miatta nőgyógyásznál, de aztmondta h nincs semmi baj. engem viszon eléggé zavar mert viszket is =/
2011. ápr. 17. 13:22
 1/6 A kérdező kommentje:
normális válaszokat várok...
2011. ápr. 17. 13:25
 2/6 anonim ***** válasza:
Keress fel egy másik nőgyógyászt. Ez minimum gomba. Próbáld meg a Canesten combit.
2011. ápr. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is voltam nőgyógyásznál méhnyakrák szűrésen és akkor megemlítettem neki a folyásom ami erős,sűrű,sok és gyakran van,megvizsgált azt mondta ha a szűrésről nem jön vissza eredmény akkor semmi gond a folyással.Nem is írt rá fel semmit sem,de nekem nem viszket nem fáj semmi gondom,ha kicsit "megindul" rakok be tisztaságit,többször lemosakszom odalent naponta.De ez nekem nem állandó dolog hálaistenek.

De én neked azt javaslom,hogy használj intim lemosót,rakj be tisztaságit.Ha nem jobb menj el egy másik nőgyógyászhoz,de ha nem akarsz elmenni még van az a lehetőséged is,hogy vegyél a patikában valamit rá,vannak kúpok is amik jók erre,ilyesmikre vény nélkül 1-2ezer forintért.de ha ezek sem használnak menj vissza a nőgyógyászhoz.

2011. ápr. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. ápr. 17. 13:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Olyan orvoshoz menj, aki teljesen kivizsgál.
2011. ápr. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hüvelyflóra helyreállító kúpokat kéne használnod.
2011. ápr. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!