Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Muszáj a dokinak mondani,...

Muszáj a dokinak mondani, hogy kellemetlen szagú a folyásom?

Figyelt kérdés

Bocsi, ha hülyén tettem fel a kérdést, nem jutott jobb kérdés az eszembe.

Szóval az van, hogy folyásom van, ami nagyon büdi, vörös a puncim, ha széthúzom a nagyajkaimat, ráadásul szemölcsszerűségek is lettek rajta. A pirosság miatt fáj is, a csiklómhoz szinte hozzá se tudok érni. Elmegyek dokihoz mindenképp, de úgy érzem, hogy képtelen vagyok neki azt mondani, hogy kellemetlen szagú folyásom van. :S Annyira cikinek érzem...ráadásul ugye vörös is mindenem, ááá, mintha kb. 2 hetente fürödnék.. Jaj, mit mondjak, ha kérdezi, hogy mi a panaszom? Kezdjem el sorolni a 120-féle nyavalyám? Mit csináljak, hogy ne érezzem cikinek?

Amúgy fogalmam sincs, hogy mit és hol szedtem össze, 1,5 éve nem voltam fiúval.

Ugye nem gondolja majd azt a doki, hogy igénytelen vagyok? :S


2011. jún. 7. 00:23
1 2
 1/14 Smartguy86 ***** válasza:

A doki kismillió puncit látott már. Sőt ha betegen mennek hozzá, akkor többnyire csúnya puncit is lát.


Ha azt akarod, hogy rendesen kikezeljen és elmúljon a problémád, akkor minden egyes részletet el kell mondanod neki. Különben hogy állítsa fel a diagnózist???


Nem fogja azt gondolni, hogy nem fürdesz ha nem bűzlő hónaljal meg sáros lábakkal mész oda. Folyása bárkinek lehet, ahogy gombája is.

2011. jún. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szemölcsszerűségek? szerintem elég ha ezt mondod neki és egyből megakar vizsgálni. Tudni fogja szerintem a vizsgálatból hogy mivan. Mond azt hogy kellemetlenebb szagú mostanában a bugyid, és hogy szerinted ennek köszönhető. Nyugi nem lesz para, először én is féltem mikor nődokihoz mentem, mondjuk nekem nem volt ilyen panaszom, de tök könnyen eltudtam mondani hogy mik a gondjaim. Csak egy orvos, nem fog hülyének nézni, vagy lenézni, bárki elkaphat nemibetegséget, neki az a dolga hogy megvizsgáljon és felírjon gyógyszert.
2011. jún. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Hát, ha a hónaljam nem is fog bűzleni, de a puncim igen. Már egyszerűen nem lehet eltüntetni ezt a szagot, nagyon undorító. :(

El kellett volna mennem már az elején, de a vizsgaidőszak miatt elhanyagoltam.

Köszi a választ!

2011. jún. 7. 00:34
 4/14 A kérdező kommentje:

Voltam már ennél a dokinál, nagyon aranyos, csak eddig mindig teljesen másjellegű problémáim voltak. Szóval nem is tudom, hogy mitől tartok.

Köszi neked is! :)

2011. jún. 7. 00:36
 5/14 anonim ***** válasza:
24%

úristen, egyetemre/fősulira jársz, és ilyeneken problémázol?


a doki tényleg vagy 2 millió pinát látott már életében, hallott is cifrákat.


a legigényesebb, ápoltabb nőnek is lehet kellemetlen szagú a folyása.


mondd el neki normálisan a bajodat, csak akkor tud rá megfelelő gyógyszert írni.

én az orvosnak mindent elmondok, mert az a cél, h ne félrekezeljen, hanem normálisan. nem a pasid, h szégyenkezned kelljen előtte. lehet, h akkor lát először és utoljára.

2011. jún. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

figyi, ha ennyire szégyenled, hogy szagos - na, nem mondom, nekem is ciki lenne! -, akkor előtte "fertőtlenítsd ki". én ezt tenném a helyedben!

vegyél gombára kapható recept nélküli szert, az sokszor megöli a baktériumokat is, persze nem az egészet, "csak" egy jó részét, és ezáltal megszűnik a szag is! ez csak néhány napba telik.

szerintem pár nap ide vagy oda már nem számít, ha ennyivel később jutsz dokihoz. aztán ő majd rendesen kikezel.


régebben vettem spermicidet is egy gyógyszertárban, már nem emlékszem a nevére, de rajta volt a betegtájékoztatón, hogy enyhe hüvelygyulladásra is jó, baktériumölő hatású.

2011. jún. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
01:20 persze, aztán a doki majd jól leszúrja, hogy minek kezdett házi gyógymódokba, és esetleg a helyes diagnózist is nehezítő, vagy a helyzetet csak álcázó, de nem javító tüneti kezelésbe
2011. jún. 7. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Bocs, de ne fertőtlenítsd ki, csak simán moss alvázat doki előtt. Pont az a lényeg, hogy a szagos folyásodból tudjon mintát venni! Ha eltünteted a nyomokat, hogyan segítsen? És igen, kezd el sorolni az összes problémádat. Legfeljebb leállít, hogy jó, vetkőzz, és megvizsgál. Egyébként biztos korral jár, én simán elkezdtem ecsetelni, hogy büdös, stb. Leveszi a kenetet, elküldi tenyésztésre a laborba, és ad gyógyszert. Ezen semmi nem fog segíteni, ami recept nélkül kapható. Nekem hol van folyásom, hol nincs, hol büdös, hol nem, hol dől belőlem, hol nem, hol picit véres, hol nem. Se Canesten, se Genia92 nem segített. Mikor fürdés előtt végigfolyt a combomon, az volt az i-re a pont. Klion kúpot kaptam. Antibiotikumos. Én is mindig azt hittem, ilyet csak nemi úton lehet elkapni, de az enyém bakteriális eredetű. Én se szexeltem már 1000 éve.
2011. jún. 7. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha nem mondasz el mindent őszintén, akkor hogy várod, hogy segítsen a doki? Mindenben őszintének kell lenned az orvoshoz!
2011. jún. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

ugyan már, mondhatja a kérdező, hogy először azt hitte, gombája van.

mellesleg úgyis a laboratóriumban állapítják meg, mi okozza a gondjait, az meg, hogy gombaellenes készítményt használt, nem befolyásolja az eredményt.

2011. jún. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!