Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Na most hogy csináljam?

Na most hogy csináljam?

Figyelt kérdés
ma mult el a mensim. és holnap akarok lefeküdni a pasimmal. ez lennne az első..és akkor most h csináljam vayg ha csinálhatom ilyenkore h miwel. vagy nemkéne. mindenféle tanácsot előre is köszi :)
2011. ápr. 17. 20:10
1 2
 1/12 Tinker Bell ***** válasza:

Én azt köszönném meg, ha leírnád értelmesen a kérdésedet és a kifejtést!


Utána kapsz választ!

2011. ápr. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, én is gondolkodtam, mit is írjak, de nekem sem egyértelmű, hogy mire is vonatkozik a kérdés :)
2011. ápr. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
szall h most akk lefeküdjek e vele vagy ne..és ha igen hogyan pl miwel védekezzünk..? :/ bocsi a kifejezésért.. csak siettem
2011. ápr. 17. 20:46
 4/12 Tinker Bell ***** válasza:

Bocsi, de muszáj elmondanom, hogy iszonyúan idegesít ahogyan írsz! Úgy gondoltam, hogy ha már vagyunk ketten akik nem értjük a kérdésed, akkor képes vagy normálisan válaszolni. Mindegy!


Szóval. Tudni kellene, hogy hány évesek vagytok, mióta vagytok együtt, szeretitek-e egymást. Annyi mindentől függ ez az egész. Ezt neked kell érezned, hogy készen vagy-e már arra, hogy lefeküdj vele. Mindenképp óvszerrel védekezzetek.


Bocsi a kritikáért.

2011. ápr. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Óvszer sztem is. Bár már minden szinten elmúlt a vérzés, kis barnázás sincs már? Az óvszer mindenképp jó lesz.
2011. ápr. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nincsen..de annyira félek h kiszakad..vagy valami ilyesmi ..:/ amugy már mindig okéé minden megvan..csak félek egy kicsit ettől..:/
2011. ápr. 17. 20:59
 7/12 A kérdező kommentje:
wki. irjon :/
2011. ápr. 17. 21:06
 8/12 Tinker Bell ***** válasza:

De mit?


Elmondtuk már a véleményt, hogy óvszerrel kellene védekezni. Nem voltál hajlandó válaszolni a kérdéseimre. Akkor miről beszélünk?


Szerintem még ne feküdj le vele, ha ennyire nem vagy biztos a dolgokban!

2011. ápr. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
én biztos vagyok csak félek attól h kiszakad erre szeretnék tanácsot h hogy csináljuk h ne szakdjon ki .../
2011. ápr. 17. 21:15
 10/12 Tinker Bell ***** válasza:

Ahhh....


Ha nem szaggatod ki a körmöddel, akkor nem szakad ki! Nagyon-nagyon kevés az a selejt óvszer ami minden külső hatás nélkül kiszakad!


De ha ennyire nem akarsz óvszerezni, akkor vegyél 6000 forintért esemény utáni tablettát és adj a szex után a szervezetednek egy hormonbombát!


Nem kell ezen aggódni! Akkor aggódj, ha már megtörtént. De ennek nagyon kicsi az esélye!


Normális minőséget válasszatok!

2011. ápr. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!