Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valamiféle fehéres, átlátszó...

Valamiféle fehéres, átlátszó váladék folyik belőlem, ez mi lehet?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, még nem menstruálok és valamiféle fehéres, átlátszó váladék folyik belőlem. Ez mi lehet? Valaki segítsen, mert nagyon kellemetlen. Anyukámnak nem merek szólni, de tudom hogy kéne. Aki tud segíteni az írjon nekem...
2011. ápr. 20. 19:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Wzt úgy hívják hogy fehér folyás. Ez nem félelmetes dolog csak azt jelzi, hogy hamarosan meg fog jönni. Am meg ez mindíg folyik/folyni fog. De mond el anyukádnak mert ő nyílván tudja mi a pontos szitu.
2011. ápr. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De néha meg ilyen sárgás, ragacsos valami folyik ki. Meddig tart ez a folyás, mert nekem már néhány hónapja szóval nagyon megrémülök tőle...
2011. ápr. 20. 19:42
 3/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szólj anyukádnak. Ez nem rossz dolog, kellemetlen, de nem veszélyes. Természetes dolog. Anyukád majd elmeséli, h mi ez és mért van.
2011. ápr. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Biztos hogy csak ennyi a baj. Mert nekem már néhány hónapja folyásom van...ez eddig tart?
2011. ápr. 20. 19:52
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez még fog is tartani sokáig. Van, h több van, h kevesebb. Majd amikor már megjön az első mensid akkor, is előfordulhat két vérzés között. Tényleg nyugi.
2011. ápr. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

nincs semmi baj,legalább is akkor ha nem vmi büdös folyik..:S

nekem is most jött meg,3napja..

12/L

2011. ápr. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Remélem hogy igazatok van, és nagyon köszönöm a válaszokat. Nagyon sokat segítettetek, közel 1 éve van ilyen problémám és nagyon meg voltam rémülve...a nővéremnek sem volt nagyon ilyen problémája soha. Ma el is fogom mondani a testvéremnek, holnap pedig az anyukámnak. :)
2011. ápr. 20. 20:35
 8/11 anonim ***** válasza:
Minden nőnek van fehérfolyása. Ha nincs kellemetlen illata, nem csíp vagy viszket a puncid, akkor semmi baj.
2011. ápr. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szerencsére egyik sem jelentkezik, amiket felsoroltál. Sima fehérfolyásról van szó akkor. Nagyon köszönöm a segítséget. :)
2011. ápr. 21. 10:55
 10/11 A kérdező kommentje:
Az jelent valamit, hogy néha ilyen sárgás, ragacsos valami is folyik? :S
2011. ápr. 21. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!