Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Átlátszó, kissé fehéres...

Marissa18 kérdése:

Átlátszó, kissé fehéres folyás. Mitől van ez?

Figyelt kérdés
Egy hete körülbelül olyan átlátszó kissé fehérkés folyást észleltem.Nem sokat,nem nagy mennyiségben.Nyálkás,szintelen,szagtalan.Normális ez?Főleg reggelente veszem észre.Aztán nap közbe csak nagyon nagyon minimális mennyiségben.KEvés menyniségben ugyan alig alig,de zavaró.Mitől lehet ez?Nem viszket a hüvelyemnél irritáció sincs se semmi.Eddig még nem volt ilyen folyásom soha:SElég aggódó tipus vagyok szóval érdekel hogy ez mitől lehet.Mert azt tudom hogy normális a fehér folyás meg hallottam róla,de nekem sose volt még.És még egy kérdés ez a folyás mennyire zavarhatja a pasikat?Mármint nem tartsák undoritónak?Vagy igy lehet sexuális kapcsolatot látesiteni nyugodtan?
2011. aug. 24. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, hogy még nem volt fehérfolyásod?
2011. aug. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha 10- 14 éves vagy, és még nem menstruáltál, akkor teljesen normális a fehérfolyás, de viszont akkor még ne nagyon létesíts szexuális kapcsolatot senkivel.....:)egyébként a menstruációs ciklusba is tartozik egykét nap, amikor ilyen folyásod van
2011. aug. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Peteérésnél átlátszó.
2011. aug. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

18 éves vagyok..és nekem a menstruációm előtt..mielőtt elősször megjött előtte sem volt fehér folyásom...


éss ez a peteérésnél ez kb ez az időszak ez mennyi idő?mert utánakerestem a tüneteknek meg minden.és illik rá a leirás.de azt sehol nem találtam hogy ez mennyi idő

2011. aug. 24. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!