Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Átlátszó, nyálkás folyás. Mi ez?

Marissa18 kérdése:

Átlátszó, nyálkás folyás. Mi ez?

Figyelt kérdés
5 napja körülbelül olyan átlátszó kissé fehérkés folyást észleltem.Nyálkás,szintelen,szagtalan és olyn nyúlós.Nem sokat,nem nagy mennyiségben.Normális ez?KEvés menyniségben ugyan alig alig,de zavaró.Mitől lehet ez?Utánanéztem interneten és azt találtam hogy iylne peteérésnél van.De ez meddig tart?A peteérés?Vagy hogy van ez?Nem viszket a hüvelyemnél irritáció sincs se semmi.Eddig még nem volt ilyen folyásom soha:SElég aggódó tipus vagyok szóval érdekel hogy ez mitől lehet.Mert azt tudom hogy normális a fehér folyás meg hallottam róla,de nekem sose volt még.Még az első menstruációm előtt se jelentkezett nálam folyás.És még egy kérdés ez a folyás mennyire zavarhatja a pasikat?Mármint nem tartsák undoritónak?Vagy igy lehet sexuális kapcsolatot látesiteni nyugodtan?18/L
2011. aug. 25. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
13%
Bekúszott egy meztelencsiga, és hasmenése van!
2011. aug. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 welee ***** válasza:

szia, vannak csajok akiknél ez normális. nem lehet hogy rá izgultál valamire,valakire? :)

ha nincs szaga nincs szine akkor az nem bakteriális nem vírusos, nem gombás fertőzés.

nem kell parázni

volt csajomnak is van ilyene.

a folyásnak csak örülnek a csávók :D hidd csak el

2011. aug. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
feherfolyas
2011. aug. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális,peteérésed van.Pár nap és elmúlik!
2011. aug. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!