Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valami jó tipp, hogy tudjak...

Valami jó tipp, hogy tudjak magamra szedni pár kilót?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok,44 kg,160 cm.Mindig elég kis vékonyka voltam,férjemmel mikor megismerkedtünk 8 éve voltam 42 kg.Azóta született egy kislányunk, Ő 2 és fél éves,azóta vagyok 44,és nem bírok hízni.Már férjem is mondja,hogy hízhatnék,meg engem is zavar a vékonyságom,már előre félek a nyártól.Valami jó tipp,amitől hízhatok?Kaja,hogy mit egyek javarészt,mi az ami hízlal.
2011. ápr. 21. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszek a hizlaló kaják sikerében.Abban hiszek,hogy az emésztőrendszert kell rendbe hozni.Próbálhatod multivitamin készítménnyel(magasabb dózisúakkal)mert ha elégtelen a felszívódás,akkor az ételek mellett muszáj megtámogatni a szervezetedet,hogy magához térhessen.Mások béltisztítást ill.lúgosítást javasolnak,amitől kezdetben lecsúszhat 1-2 kiló,aztán szépen elkezd felfelé menni a "normál"értékre.
2011. ápr. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
ha ilyen alkat vagy akkor nehéz hízni, korral majd azért biztos sikerül egy kicsit. de ami hatásos ha elkezdessz sportolni. akkor felszedsz izmot , persze mellé sok szénhidrátot is kell enni.
2011. ápr. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
tészta+tojás+húsok+sport, ami valami gyúrásféle (nem futás vagy aerobic)
2011. ápr. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Furin fog hangzani, de hidd el beválik. Az alapja a jojo efektus,amit a ducik úgy utálnak.

Egy-két hétig diétázz, mint ha fogyóznál. Ilyenkor a tested átvált spórolós üzemmódra. Ha vége, akkor jöhetnek a nagy zabálások. ezt a szervezeted el fogja raktározni.

2011. ápr. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

14:57-esnek van igaza, sport + sok fehérje..én azonban javaslom, hogy konditerembe menj, legalább pár hónapig és kérj az edzőtől segítséget


+ háziorvos és kérj kivizsgálást, főleg cukorra és pajzsmirigyre

2011. ápr. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!