Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem izgulok fel?

Miért nem izgulok fel?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron kaptam egy kis gombás fertőzést, és azóta nem izgulok fel. Voltam azóta 2x nődokinál, és nem mond rá semmit. Szerinte nem ettől lehet. De nagyon zavar, hogy nem tudok együtt lenni a barátommal. Magamat se tudom felizgatni, egyáltalán nem nedvesedek..:( Mitől lehet?


18/l


2011. ápr. 23. 23:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Szia.En már tobb mint egy éve nem érzek sexuális készteteést.Egyik napról a másikra elmult a sexuális igényem,semmitol nem tudtam felizgulni.Nem értettem miért van ez.Semmilyen lelki problémám nem volt. "


Biztos, hogy pszichés gáz van ebben az esetben, csak ezt hívják tudattalan problémának. (csak a tünet jelentkezik, de a kiváltó ok nem tudatosul) Pszichoterápiával kezelhető. Erre való.

2011. ápr. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nincs semmilyen tudattalan problémám.Pszichiaternél is voltam,és o is rendben talalt.

Biztos,hogy az allando gyulladás,okozza a libido csokkenését nálam. 04.26. 12. 21-es valaszolo vagyok.

Kedves kérdezo

Változott nálad azota a helyzet?

2011. máj. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Pszichiáter nem vizsgálja a "tudattalant". Azt nézi, hogy az aktuális (aktív) pszichiátriai státuszban van-e eltérés. (pl gondolkodási zavar, egyes betegségekre jellemző tünetek stb)

De hagyjuk nem érdekes..

2011. máj. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!