Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kedden megyek először nőgyógyá...

Kedden megyek először nőgyógyászhoz! Izgulok már nagyon. Néhány dologban bizonytalan vagyok. (? )

Figyelt kérdés

Először megyek nődokihoz, nagyon izgulok.

Nem tudom, hogy mi fog bennt történni.Rengeteg kérdést szeretnék a doktornőhöz feltenni, de nem tudom hogy fogalmazzam meg.

Maszturbálás vége felé mindig véres folyásom van, majd utána barnás folyás/vérzés egy napig...valószínüleg méhszájsebem van, ezért megyek hozzá. 15 éves vagyok. Cikinek találom azt mondani neki, hogy "maszturbálás". Mit mondjak helyette, ami egy kicsit szakszerűbben hangzik?

Fel fog helyezni nekem valami eszközt, vagy kézzel vizsgál meg belül? Fájni fog?

Amiután megvizsgált, a melleimet is megnézi, hogy nincs-e velük valami baj? Ez kötelező feladata, vagy én hívjam fel rá a figyelmét?

Előre is köszönöm szépen a segítséget! :)


2011. jan. 30. 18:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj nyugodtan a saját szavaiddal. Neked nem kell szaknyelven beszélni.
2011. jan. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
38%
Ahhoz, hogy megállapítsa mi bajod van, valószínű, hogy fel fog nyúlni a puncidba, de Te honnan tudod, hogy méhszájsebed van?
2011. jan. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A vérzésből gondolom...de nem vagyok orvos, éppen ezért kérem majd a doktornő segítségét:)
2011. jan. 30. 18:35
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Fájni nem fog, inkább csak kicsit kellemetlen érzés lesz.

Nyugodtan tegyél fel neki minden kérdést, ami érdekel, nem lesz ciki,gondolhatod hogy mennyi féle problémával találkozott már.

2011. jan. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos válaszokat! :)
2011. jan. 30. 18:41
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha még szűz vagy (a maszturbálás nem számít), feltétlenül szólj neki, akkor is, ha nem kérdezi!
2011. jan. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod kimondani, h maszturbálás, mondd azt, h önkielégítés.

Meg fog vizsgálni, ami abból áll, hogy felfekszel vizsgálószékre, és először fém eszközök segítségével, majd kézzel vizsgál meg. De mindezektől nem kell félni, nem fáj, legfeljebb kellemetlen.

Ami még segíthet oldani a zavarodat, ha egy hosszabb felsőt veszel fel (mondjuk egy tunikát), mert alulról úgyis le kell majd vetkőznöd, és így nem érzed majd magad annyira meztelennek.

2011. jan. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha pedig több kérdésed is van írd fel egy papírra, így nem felejted el biztos.

Múltkor én is akartam még kérdezni néhány dolgot, de csak másnap jutott eszembe :(, na majd legközelebb..

2011. jan. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Na, mi lett veled, "túlélted"? ;)
2011. febr. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Igen!! :) Köszönöm szépen kérdésedet:)

Először beküldtek a vetkőzőbe, ahol levetkőztem és ami a legfusztrálóbb volt,hogy a bugyimat is le kellett vennem, és úgy kellett kimennem 3 idegen ember elé. Még jó, hogy a nőgyógyászom nő... Nagyon szégyenlős vagyok!

Utána fel kellett feküdnöm egy székbe, ahol különböző tárgyakkat nyúlkáltak fel...ez egy kicsit kellemetlen volt...

Egy asszisztens folyamatosan nézett ott lennt, meg az orvos is, kicsit kellemetlen volt, mert először voltam ott, de igazából teljesen oldott volt a légkör, mert észre lehetett rajtuk venni, hogy le se sz**ják hogy neked mi van oda lennt, mert naponta több száz ilyet látnak...:)

Nyugodtan, a saját szavaimmal kifejezhettem magamat, és egyáltalán nem voltam ideges.Kifejezetten nyugtató érzés volt, hogy bármit kérdezek a doktornőtől, ő mindenre válaszolt. :)

Szerencsére méhszájsebem nincs, de vannak egyéb bajok. :(

Műteni nem kell szerencsére, és nem is halálos.

A következő időpontot 10-ére kaptam:) Kifejezetten várom:))

2011. febr. 2. 06:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!