Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Cica nadrágban, vagy biciklis...

Cica nadrágban, vagy biciklis nadrágban ugye nem látszik a betét?

Figyelt kérdés

Ma jött meg életemben másodszor és holnap tesim lesz. Tesire fekete biciklis nadrágok hordok. Ugye nem fog látszani a (elég vastag) betét??

/amikor először jött meg, akkor nem volt tesim...:)/


14/L


2011. ápr. 26. 10:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de muszáj használnod. Vagy próbáld ki a tampont.
2011. ápr. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ááá, köszi a választ, tudom, hogy muszály használnom :(

Jajj, de a tampont nem akarom használni, nem akarok egyenlőre semmit feldugni oda... :( :)

2011. ápr. 26. 10:50
 3/10 anonim válasza:
Átlátszik! Legalábbis az egyik osztálytársamnak suliba jött meg először. Kapott betétet valakitől, tesire meg nem kért egészségügyit. Testnadrágban tesizett. Az a látvány... :/ Vigyél inkább melegítőt, ami nem tapad a testedhez, próbáld ki a tampont vagy kérj egészségügyi felmentést! 15/L
2011. ápr. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Át fog látszódni. Kérj felmentést. Egyébként sem jó ilyenkor a megerőltető mozgás.
2011. ápr. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként szerintem ez egy tök természetes dolog. Számomra rondább, ha tanga bugyi van kint, szóval szerintem ne foglalkozz ezzel.
2011. ápr. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

Minek ezért felmentést kérni? Nálunk ez soha nem volt szokás, meg nem is adott volna a tanár, azt év elején kijelentették.

Használj tampont, ha nem vagy biztos benne, vagy pedig vegyél fel egy lazább nacit, ami nem tapad rá a testedre, és nem látszik a betét. Egyébként ez természetes dolog, nem értem, miért tartják cikinek ezt a tinik.?


21/L

2011. ápr. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Teljesen igaza van az előttem válaszolónak! Miért kell ezért felmentés? Akkor ha dolgozni fogsz, akkor is minden hónapban otthon maradsz egy hétig?
2011. ápr. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

Nahát, ekkora bonyodalmat csinálni ebből.. fú, átlátszik, akkor kérj felmentést, vagy használj tampont, vagy ne is menj az utcára!! Azért egy vastagabb betét se jön annyira föl, hogy totál kidobja egy tapadósabb naci. Amúgy meg tényleg tök természetes. Ne teremts magadnak olyan gátlásokat mint a legtöbb nő.. ennyi erővel minden gáz. Ha átlátszik a bugyivonal, ha nem látszik át, mert akkor azt hiszik nincs rajtad bugyi.. végtelenségig lehetne problémákat teremteni magunknak.

24/N

2011. ápr. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
ha csak lanyok tornáznak együtt akkor nem kell parázni,mert mindenki tudja,hogy hogyan megy,ha fiuk is tornaznak veled egyutt akkor pedig olyan nadrag-melegítő,ami nem tapad a fenekedhez.
2011. ápr. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2011. ápr. 26. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!