Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért késik a menstruáció? És...

Miért késik a menstruáció? És miért van olyan nagy fájdalom a menstruáció első napján?

Figyelt kérdés
Akinek ilyen gondja van megkérem írjon értelmes választ.Köszi!
2011. ápr. 30. 16:19
 1/4 anonim válasza:

A fájdalom azért van,mert megnyílik a méhszáj! És sok dologtól késhet,pl. felfázás,stressz,hormonzavar,de sok nőnél normális ha pl. 35. napra jön meg!

Ebben a hónapban nekem is késett 7 napot!!!

2011. ápr. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon szokott fájni, de csak akkor ha sokat késik. Állítólag a fogamzásgátló beállítja és a fájdalmak is enyhülhetnek.
2011. máj. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jó kérdés ,hogy miért késik,de épp Én is ebben a helyzetben vagyok.4 napja késik,fogalmam sincs miért.Kb. 3 hónapja van az ,hogy késik 1-2 napot de nem 4 -et...


Mondjuk azon gondolkodtam,hogy sok kérdés van kint e-miatt,nem -e lehetséges,hogy a 28- napos február hónap kavart-e be ennyiünknek ?

2011. máj. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig késik, 18 éves vagyok, most pl másfél hete már, volt, hogy 45napra jött meg. Szörnyen fáj a hasam, ráz a hideg, izzadok közben, hányingerem van (volt hogy hánytam is) és ez mind egyszerre és az a görcsölés olyan fájdalmas, hogy nem egyszer estem össze.
2011. máj. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!