Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció előtti fájdalom!...

Menstruáció előtti fájdalom! Kell aggódni?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel rendszeres nemi életet élünk, és most lenne esedékes a menstruációja, de már jó egy héttel előtte elkezdett fájni a hasa, de még mindíg semmi! Én úgy hallottam hogy csak pár nappal előtte szokott fájni! Eddíg még neki sem volt ilyen, a fájdalom is álltalában a vérzéssel jön! Indokolt lenne-e egy terhes tesztet végezni, vagy várjunk még hátha csak valamiért másképp zajlik most le?
2010. ápr. 27. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:

és nem védekeztetek?

minden menszesz más, hol ilyen hol olyan, ez még nem jelent semmit.

tesztelni akkor érdemes, ha már 3-4 napja késik a menszesz.

2010. ápr. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem minden ciklus egyforma. Védekeztetek? Ha igen,akkor nemhiszem hogy van miért aggódni.
2010. ápr. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A barátnődnek nincs kitől tanácsot kérnie?
2010. ápr. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Védekeztünk, de ugye az sosem 100%...
2010. ápr. 27. 15:20
 5/9 anonim ***** válasza:

akkor én nem nagyon aggódnék

-1.-

2010. ápr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, megvesztek egy tesztet ezer vagy kétezer forintért, és kiderül. Szerintem megéri megcsinálni, mint hogy hetekig aggódjatok ezen...
2010. ápr. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
most lenne esedékes???? akkor amikorra várja és nem jön meg aznap, másnap már ellehet lőni egy tesztet! Pontosabban aktus után 2 héttel, de csak szólók, h nekem már mensi előtt egy héttel is szar a kedvem, lehangoltabb vagyok fáj a hátam, a melleim is szóval ez semmire se bizonyíték! De ha védekeztetek minden rendben volt akkor valószínű nem lesz baj!
2010. ápr. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tegnap megvettük a tesztet és negatív volt, azt írta már a 3 napos terhességet is kimutatja...múlt hét szombat óta nem voltunk úgy együtt! És pont ma esedékes! Ha hétfőig nem jön meg akkor még 1 teszt, vagy nőgyógyász? Szerintem utóbbi inkább indokolt!
2010. ápr. 28. 09:01
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát mostmár tudom a választ! Azért köszönöm a válaszolóknak a segítséget!^^
2010. ápr. 28. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!