Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van valaki aki már kigyógyult...

Van valaki aki már kigyógyult condyloma nevű betegségből? (nemi szervi szemölcs)

Figyelt kérdés
Már hónapok óta kezelnek vele, de mindig visszatér, a kérdésem az, hogy valakinek sikerült-e kigyógyulni és milyen gyógymóddal?
2011. máj. 4. 10:02
 1/2 anonim válasza:

Szija! Nekem 2 hónapja jött elő. A dokim akkor csak a Condyline oldatot írta fel, kenegettem .. elmúlt, más helyen kijött megint. Ma voltam pont nála és most felírta az Isoprinosine tablettát is hozzá. 2 hét múlva kontroll. De, már ma javasolta a lézeres műtétet.

Még várni kell, hogy mi lesz, de remélhetőleg az oldat és a tabletta együtt eltünteti. De, minden jel arra utal, hogy a "végleges" megoldást a műtét fogja jelenteni..


22/L

2011. aug. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Azota sikerult kigyogyulni???
2016. máj. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!